Unity 3D için Sistem Toplama

Daha fazla  
Arkadaşlar Unity 3D'de arkadaşımla oyun programlamaya başladık fakat şu anki bilgisayarlar fazla el vermiyor. Ben de bir bilgisayar topladım, almayı düşünüyorum. Sizce yeterli mi?

*İşlemci yerine Ryzen 5 2600X seçmeyi düşünuyorum
*Anakartı seçmedim, sizden öneriler bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler :)

Untitled.png

Son düzenleme:
HDD ye değil, SSD ye yüklenmeniz ve RAM lerin MHz değerlerini yükseltmeniz gerekmekte.
Paylaştığınız bu sistem hiç olmamış. Anakart olarak B450M-A F/P ürünüdür bakabilirsiniz.

Onun dışında bütçeyi tam olarak yazarsanız, monitör dahil veya değil sistem toplarım.

HDD ye değil, SSD ye yüklenmeniz ve RAM lerin MHz değerlerini yükseltmeniz gerekmekte.
Paylaştığınız bu sistem hiç olmamış. Anakart olarak B450M-A F/P ürünüdür bakabilirsiniz.

Onun dışında bütçeyi tam olarak yazarsanız, monitör dahil veya değil sistem toplarım.
Cevabınız için teşekkür ederim ekran kartını 2.el temiz bir şekilde almak istiyorum o sekilde. Monitör olmasına gerek yok , butcem ise 5500 Tl

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı