Unity belirtilen konumda dosya bulunamadı hatası

batuğhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Unity'de yeni bir proje oluşturmaya çalışıyorum. Lisansımda var ancak ben create New project dediğimde proje oluşmuş olarak gözüküyor. Ama belirttiğim klasörde proje dosyası oluşmuyor. Aynı zamanda ben projeyi Unity Hub üzerinden açmaya çalıştığım zaman belirtilen klasörde böyle bir dosya bulunamadı diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Unity'de yeni bir proje oluşturmaya çalışıyorum. Lisansımda var ancak ben create New project dediğimde proje oluşmuş olarak gözüküyor. Ama belirttiğim klasörde proje dosyası oluşmuyor. Aynı zamanda ben projeyi Unity Hub üzerinden açmaya çalıştığım zaman belirtilen klasörde böyle bir dosya bulunamadı diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Kardeş bu forumda Unity ile ilgili konulara bakan yok bende bir sorun ile karşılaştım ama burası sanırım yazılım konularının bilindiği bir forum değil isteresen Reddit'ten İngilizce forum açabilirsin.

Hocam klasörü belirtmeyi buradan mı seçiyorsunuz?
1618472128054.png

Kardeş bu forumda Unity ile ilgili konulara bakan yok bende bir sorun ile karşılaştım ama burası sanırım yazılım konularının bilindiği bir forum değil isteresen Reddit'ten İngilizce forum açabilirsin.

Anladım kardeşim sağ ol.

Eki Görüntüle 975153

Kardeşim ben onu unutmuşum ayarlardan farklı oradan farklı konum işaretlemişim düzeltip denerim.

Oyunu oluşturduğunuz dosya yolunda Türkçe karakterler var mı?

Yok kardeşim adını zaten egitim koymuştum ama olmamıştı.

Eki Görüntüle 975153

Yaptım ancak düzelmedi. Bir de şöyle bir şey var yeni proje oluştura basınca Unity açılmıyor. Sebebini bilen var mı?

Anladım kardeşim sağ ol.

Kardeşim ben onu unutmuşum ayarlardan farklı oradan farklı konum işaretlemişim düzeltip denerim.

Yok kardeşim adını zaten egitim koymuştum ama olmamıştı.

Yaptım ancak düzelmedi. Bir de şöyle bir şey var yeni proje oluştura basınca Unity açılmıyor. Sebebini bilen var mı?
Hocam oluşturduktan sonra
1618478086468.png

buradaki 3 noktaya basıp show in explorer'a tıklayın.Sonra klasör içinden tıklayıp açmayı deneyin.

Hemen.
1618481093606.png

Burada sorun yok oluşuyor ancak sonrasında dosya konumunda böyle bir hata var.

1618481150988.png

1618481209949.png

Ve yine oluşan projeye tıkladığımda alttaki hatayı alıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı