Çözüldü Unity "Build gradle failed" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Okan öz

Hectopat
Yer
Mannheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler bir APK oyun çıkartacağım fakat Unity'den Build dediğim zaman bu hatyı veriyor. Ne yapmalıyım? Projemde Türkçe karakterlere yer vermedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntıs.PNG
    Ekran Alıntıs.PNG
    163 KB · Görüntüleme: 107
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    49,3 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.oracle.com/tr/java/technologies/javase/javase8-archive-downloads.html
Bu linkten "Java SE development kit 8U152" isimli olanından sisteminize uygun olanını indirin.

SDK.rar

Bu linkten SDK'yı indirin.

Ndk ise Unity'nin otomatik olarak vermiş olduğunu seçin.

Tekrar deneyip bana olup olmadığını bildirin.

Hocam jdk yı kurdum SDK dosyalarını nereye atacağım.

https://www.oracle.com/tr/java/technologies/javase/javase8-archive-downloads.html
Bu linkten "Java SE development kit 8U152" isimli olanından sisteminize uygun olanını indirin.

SDK.rar

Bu linkten SDK'yı indirin.

Ndk ise Unity'nin otomatik olarak vermiş olduğunu seçin.

Tekrar deneyip bana olup olmadığını bildirin.

Hocam sağ olun şimdi fark ettimpojemde Türkçe krakter varmış zamanınızdan ettim kusua bakmayın.

Son düzenleme:
Sorun değil. SDK'yı bir yere atmanıza gerek yok. Unity edit>prefences>external Tools adı altında tanıtmanız gerekli. Sorununuz çözülmüş olsa da aklınızda bulunsun.

Hocam aynı hatayı bende alıyorum ne yaptıysam hiçbir şekilde çözemedim hatta diğer PC dende başka proje ile denedim onda da aynı hata mevcut artık kanser etme noktasına getirdi beni yardımcı olursan iyi olur.

Hocam aynı hatayı bende alıyorum ne yaptıysam hiçbir şekilde çözemedim hatta diğer PC dende başka proje ile denedim onda da aynı hata mevcut artık kanser etme noktasına getirdi beni yardımcı olursan iyi olur.

Hocam sorunu çözemedim lanet olsun dedim sildim oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı