Unity "Gradle not found" hatası

YusufCinarCaner

Centipat
Selamlar, Ben bir Türk FPS oyunu yapıp yayınlayacağım fakat Unity: Gradle not found hatası veriyor.

Buyurun, ekran görüntüleri:

tss.PNG
tss2.PNG
tss3.PNG

Türkçe karakter kullandıysanız silip tekrar deneyin, olmassa JDK, SDK, NDK ve Gradleyi Unity'nin önerdiği versiyonla değiştirin.
@Kxaan hepsini daha dün yükledim
Zaten Unity JDK 1.8.0 üstünü desteklemiyor.
Türkçe karakter kullandınız mı ?
Hayır direk C:/ diskinde
Türkçe karakter kullandınız mı ?
ve bir soru daha Ben bunu Google Playe nasıl yayınlarım?

Birkaç çözüm buldum deneyebilirsiniz,

1. Build Settings > Player Settings > Other Settings'e gidip Minimum API Leveli Android 4.4 yada 5.0 yapıp deneyin.
2. C:/Users/İsminiz/.gradle dosyasını silip tekrar deneyin. Unity kendine uygun sürümü otomatik yükleyecektir.
3. Bu sizde varmı bilmiyorum ama Build Settings > Build System'i gradle'den internala getirip deneyin.

1. Build Settings > Player Settings > Other Settings'e gidip Minimum API Leveli Android 4.4 yada 5.0 yapıp deneyin.
2. C:/Users/İsminiz/.gradle dosyasını silip tekrar deneyin. Unity kendine uygun sürümü otomatik yükleyecektir.
3. Bu sizde varmı bilmiyorum ama Build Settings > Build System'i gradle'den internala getirip deneyin.
Yüklememesi normal mi?

Aynısı oluyorrr.

Dosya Ekleri

• tss4.PNG
    tss4.PNG
    7,1 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı