Unity hangi plan kullanılmalı?

efesahi13

Centipat
Daha fazla  
16 yaşındayım Unity öğrenmeye merak saldım. Öğrenci planını mı kullanmalıyım yoksa normal planı mı? Bir de Türkiye'de öğrenci planı oluyor mu? Biraz saçma sorular olabilir ama hiç bilmiyorum bu olayları bilenler aydınlatırsa sevinirim.

Öğrenci planı için Github'da öğrenci hesabınızın olması gerekiyor. Bunun için de öğrenciliğinizin ne zaman biteceği dahil çoğu bilginizin yazdığı öğrenci belgeniz gerekmekte.

Sanırım öğrenci planı için .edu uzantılı mail lazım. Eğer .edu uzantılı mailiniz yoksa öğrenci planını kullanamazsınız.

İnternette de okul tarafından verilmiş bir mail ya da öğrenci olduğunuzu kanıtlayan bir belge diyor sanırım Türkiye'de biraz sıkıntı edu uzantılı mail olmadan.

İnternette de okul tarafından verilmiş bir mail ya da öğrenci olduğunuzu kanıtlayan bir belge diyor sanırım Türkiye'de biraz sıkıntı edu uzantılı mail olmadan.

.Edu uzantılı mail okul tarafından verilen mail oluyor. Biraz konudan alakasız olacak ama Unity kurarken 2020 ya da 2019 olmasına dikkat edin 2021 de bug olabiliyor.

.Edu uzantılı mail okul tarafından verilen mail oluyor. Biraz konudan alakasız olacak ama Unity kurarken 2020 ya da 2019 olmasına dikkat edin 2021 de bug olabiliyor.
Sağ olun dikkat ederim. Şimdi biraz araştırdım normal mail adresini girebiliyormuşuz öğrenci olduğunu kanıtlaman yeterliymiş öğrenci kartıyla falan. Bakalım biraz daha araştıracağım teşekkürler yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı