Unity'de beraber oyun geliştirecek arkadaş arıyorum

danyeis

Decapat
Daha fazla  
Merhaba adım Deniz. 19 yaşındayım. Çoğu küçük ekipte çalıştıp yöneticilik de yaptım fakat hiç tam anlamıyla oyun bitirip yayınlayamadım.

Oyun geliştiren kişilerle konuşup networkumu genişletip, mümkünse beraber oyun yapmak istiyorum.

Şu andaki ilk amacım bir oyun piyasaya çıkarabilmek. İnsanlardan yardım istiyorum, benden şu zamana kadar ne yaptığımı soruyorlar. Onların yardımı olmadan da bir şeyler yapamıyorum. Bu kısır döngünün içerisinde sıkışıp kaldım. Benim gibi oyun yapma işine literally hayatını vermiş ve bir oyun çıkarana kadar da para kazanamayacağını bilen birisinin yardımına ihtiyacım var.

Kodçusu, modelcisi, animatörcüsü farketmez network genişletmek isteyen, 3 kuruşa stajda çalışmaktansa kendi oyunumun gelirine ortak olurum diyen varsa muhabbete beklerim. Her türlü teklife de açığım.

Hocam halen geliştirici arkadaş arıyorsan eğer Discord'da görüşelim. Yaşım 22 ve bu işe yeni başlayacak benimle aşağı yukarı aynı yaşta 2 arkadaşım daha var. 3 ümüzde mühendislik öğrencisiyiz.

Merhaba adım deniz. 19 yaşındayım. Çoğu küçük ekipte çalıştıp yöneticilik de yaptım fakat hiç tam anlamıyla oyun bitirip yayınlayamadım.

Oyun geliştiren kişilerle konuşup networkumu genişletip, mümkünse beraber oyun yapmak istiyorum.

Şu andaki ilk amacım bir oyun piyasaya çıkarabilmek. İnsanlardan yardım istiyorum, benden şu zamana kadar ne yaptığımı soruyorlar. Onların yardımı olmadan da bir şeyler yapamıyorum. Bu kısır döngünün içerisinde sıkışıp kaldım. Benim gibi oyun yapma işine literally hayatını vermiş ve bir oyun çıkarana kadar da para kazanamayacağını bilen birisinin yardımına ihtiyacım var.

Kodçusu, modelcisi, animatörcüsü fark etmez network genişletmek isteyen, 3 kuruşa stajda çalışmaktansa kendi oyunumun gelirine ortak olurum diyen varsa muhabbete beklerim. Her türlü teklife de açığım.

DC'den bana ulaş. Şu an ekip topluyorum justkaan#3170

Hocam halen geliştirici arkadaş arıyorsan eğer Discord'da görüşelim. Yaşım 22 ve bu işe yeni başlayacak benimle aşağı yukarı aynı yaşta 2 arkadaşım daha var. 3 ümüzde mühendislik öğrencisiyiz.

Çok iyi olur hocam Discord'umu bırakıyorum buraya: Danyeis#2605.

Biraz geç gördüm kusura bakmayın. Diğer arkadaşlar da yazabilirler bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı