Universe virüs müdür?

Hocam Universe'nin dosya konumunu buldum. Fakat olmayan bir dosyanın içinde :D. Universe dosyasının içindekileri sileyim mi? Ben eskiden After Effects kullanıyordum. Onun plugin dosyası bu.

Oyunu sildiyseniz, silin. Fakat, denetim masasında varsa, oradan silmeniz daha iyi olur. Başka kalıntıları varsa onlarda gider.

Oyunu sildiyseniz, silin. Fakat, denetim masasında varsa, oradan silmeniz daha iyi olur. Başka kalıntıları varsa onlarda gider.

Uygulama ekle kaldır'dan kaldırıyorum ben uygulamaları zaten.

Kaspersky temiz çıktı. Malwarebytes'e geçiyorum.
1618582316107.png

Bu da tamam hocam. Bunda sanırım tam tarama yok @414605?

Dosya Ekleri

• 1618582131488.png
    1618582131488.png
    41,8 KB · Görüntüleme: 23
Bu da tamam hocam. Bunda sanırım tam tarama yok.

Var hocam. Scanner kısmının altında Advanced scanner yazıyor. Ona basınca tam tarama yapacak. Uzun sürebilir, haberiniz olsun.

Var hocam. Scanner kısmının altında Advanced scanner yazıyor. Ona basınca tam tarama yapacak. Uzun sürebilir, haberiniz olsun.
Ben bulamadım hocam sadece bunlar var.
1618583315306.png

Kaspersky Security Cloud kullanırsanız hiç şansı yok. Dosya konumu için logonun üstüne getirmeniz yeterlidir. 👍

Teşekkürler. Zaten aktif bir Kaspersky kullanıcıyım. Güveniyorum yani :D. Bugün bilgisayarımda artık performans eksikliği gördüm. 1898 adet uygulama / dosya / klasör sildim. Şimdi de virüsleri arıyorum :D.
1618584973730.png

Kaspersky'ın bulamadığı Malwarebytes buldu :D. 1 tanesini yakaladık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı