Unlost Eco V2 alınır mı?

Ne kadar hava almayan kasa varsa koymuşlar alternatiflere, ekran kartı modeli olarak daha mantıklı modellerin seçilmesini tercih ederdim. Kingston A400 yerine Kingston A2000 seçilmeli.

Ben 3480 TL ile indirim kovalayarak, parça parça imzamdaki sistemi topladım. İlk önce sistemi 8 GB RAM ile 3000 TL'ye topladım. Sonradan 8 GB RAM ve 480 GB SSD ekledim ve toplam 3480 TL civarı bir şey tuttu. Böyle sistemlerin çoğu kazık.

Al kardeşim gidip donanım arşivi + itopya alırsan en büyük hatayı yaparsın
Donanım arşivi = Kasa , ssd , ram bunlardan kısar ve sistemi yükseltir
Donanım arşivi + İtopya = Çöp
Donanım arşivi + İncehesap iyi fakat stock problemlerinden dolayı bi ürünü birden 300 400 lira artırabiliyorlar.
Donanım arşivi genelde Gamepower,Rampage
Unlost eco v2 ye gelirsek özel ayarlar var kaliteli ürünler fakat fiyatına göre biraz yüksek olabilir ama
Alınmaz değil alınır güzel bir PC

Al kardeşim gidip donanım arşivi + itopya alırsan en büyük hatayı yaparsın
Donanım arşivi = Kasa , ssd , ram bunlardan kısar ve sistemi yükseltir
Donanım arşivi + İtopya = Çöp
Donanım arşivi + İncehesap iyi fakat stock problemlerinden dolayı bi ürünü birden 300 400 lira artırabiliyorlar.
Donanım arşivi genelde Gamepower,Rampage
Unlost eco v2 ye gelirsek özel ayarlar var kaliteli ürünler fakat fiyatına göre biraz yüksek olabilir ama
Alınmaz değil alınır güzel bir PC
Bu nasıl bi sınıflandırma, böyle birşey mi var? Sistem kötü ki alınmaz diyoruz. Donanım Arşivin 3000 liralık harika sistemini itopya ile yaptı ama itopya + da çöp oluyor senin bakış açından bakarsak.

Bu nasıl bi sınıflandırma, böyle birşey mi var? Sistem kötü ki alınmaz diyoruz. Donanım Arşivin 3000 liralık harika sistemini itopya ile yaptı ama itopya + da çöp oluyor senin bakış açından bakarsak.
Hacım uber sistem var unlost eco+ v2 ile aynı fakat önceden 4000tl olan sistem 4.400 tl ama nedense halen unlost eco+ v2 den daha 50 tl ucuz ve daha dolu :D tek yakındığım itopyaya koymasa donanım arşivi daha iyi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı