Unlost Eco V2 kurulu mu gelir?

6n_adam

Decapat
O bir anlık bir fırsattı şu an yok şu an en mantıklı seçenek attığım seçenek senin dediğin gibi düşünsek piyasadaki hiçbir sistem alınmaz şu an.

Bu yüzden hazırda bekleyip fırsat kovalamak lazım. Bu tarz indirimi geçmiş sistemlerin hiçbir avantajı yok.

Hangi sistemden söz ediyorsunuz acaba?

Atmamda sakınca var mı bilmiyorum ama bu sistem;

KS
KS
M

mustafazafer

Femtopat
monitörle 10000 tl param var önerirmisiniz
Hocam bütçeniz ne kadar ezbere gidip de "anlost apim yapıyor bu işi" demeyin sakın. 8000 TL civarındaysa @messinicocugu çok iyi işler çıkarır o bütçede bence. 1050 Ti nedir Allah kitap aşkına hocam sakın almayın öyle bir hataya düşmeyin.
10000 tl monitör ile
Sanırım sistemlerden pek anlamıyorsunuz.
Bu sistem fiyatına göre çok kötü ve eski bileşenlere sahip bir sistem, günümüzde aynı fiyata çok daha iyi sistemler toplanabilir. Almamanızı öneririm.
anlamıyorum haklısınız

6n_adam

Decapat
Öncelikle bu sistem herkese açık olarak bile satılmayan bir sistem. Ayrıca şu an bunu almak isteseniz alamazsınız, kısaca bu sistemle öteki sistemi karşılaştırmanız saçma olur.

Özelde olsa bu fiyata bu sistem yapılabiliyor, kimse cebinden ödemiyordur diye düşünüyorum :)
"Bekleyip fırsat kovalamak gerekiyor, bu sistemin hiçbir avantajı yok" cümlesinde sizin dediklerinizin aksine bir şey göremiyorum ben.

Yukarı