Çözüldü Unlost ayarları 50 FPS CS:GO’yu 8 FPS’e düşürdü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ya laptop çok eski zaten minecraft gibi oynuyorum zaten.

Ekran kartı ayarı yapıcam derken oyunlarda kullanılan ekran kartını değiştirmiş olabilirsiniz.
Yok ekran kartına dokunmadım.

Ben videodaki her şeyi zaten formattan hemen sonra rutin olarak yapıyorum yok 4 hafta araştırdım ettim falan yalan ezelden beri yapıyorum bu ayarları ben.
Ya aslında ben de FPS düşürecek bir şey yapmadım. Arka plan programlarını, bildirimleri falan kapattım. Güç planını değiştirdim. Bir anda 40 dan 10 a düştü. Herhalde FPS unlost'a gidiyor o yüzden artıyor onda 🙂

Ya laptop çok eski zaten Minecraft gibi oynuyorum zaten.

Yok ekran kartına dokunmadım.

Ya aslında ben de FPS düşürecek bir şey yapmadım. Arka plan programlarını, bildirimleri falan kapattım. Güç planını değiştirdim. Bir anda 40'dan 10'a düştü. Herhalde FPS Unlost'a gidiyor o yüzden artıyor onda 🙂

Olabilir hocam :D sizin durumunuz tuhaf ayarlar çok az FPS arttırabilir ama düşüreceğini hiç sanmam.

CSGO'da 40-50 FPS alıyordum. Videoda dediklerini yaptım. Bazı ayarları kapatmak, güç planını değiştirmek vesaire. FPS 10 görmüyor, 8'de falan takılıyor. Hepsini tekrar geri alsam düzelir mi bilmiyorum da, bu FPS niye düştü?
Sistem geri yükleme bölümünden ayarları yapmadığın bir tarihi seçerek o günkü ayarlara donebilirsin

Sistem geri yükleme bölümünden ayarları yapmadığın bir tarihi seçerek o günkü ayarlara donebilirsin
Mantikliymis deneyeyim. Menüyü nasıl açıyorduk?

Geri yükleme 4 gün önce bir daha oraya döneceğim hangi dosyalar gidecek hadi hayırlısı.

Unlost'un yaptığı FPS videosu zaten windows içinde olan klasik şeyler. Bu tarz şeylerin FPS düşürme şansı çok düşük. Nasıl bir sistemin var? Sistem özelliklerin nedir?
Pardon hocam görmemişim. R5 M330 ve A10-9600p ram 12 gb laptop. Ve kayıt noktasına döndüm yine düzelmedi. Allah razı olsun Cantuğ abiden.

Son düzenleme:
Mantikliymis deneyeyim. Menüyü nasıl açıyorduk?

Geri yükleme 4 gün önce bir daha oraya döneceğim hangi dosyalar gidecek hadi hayırlısı.

Pardon hocam görmemişim. R5 M330 ve A10-9600p ram 12 gb laptop. Ve kayıt noktasına döndüm yine düzelmedi. Allah razı olsun Cantuğ abiden.
Kurtarma menüsü olabilir

Geri
Yukarı