Unreal Engine 5 için laptop önerisi

Alikopter01

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba ben bir 10.sınıf öğrencisiyim ve üniversitede dijital oyun tasarımcılığı okumak istiyorum ama hangi bilgisayarı almam gerektiğini bilmiyorum. Sizce oyun tasarlamak için hangi bilgisayar daha iyidir? Fiyat olarak da çok pahalı olmasını istemiyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun tasarımcılığı gibi grafik işlemenin ön planda olduğu konularda ne kadar yeni bir teknolojiye sahip olursan o kadar iyi olur bütçeni paylaşırsan daha kolay yardımcı olabiliriz ama bu aşamada üniversitede kullanmak için değil de kendini geliştirmek ve fikir sahibi olmak için bilgisayar alman daha mantıklı olur bence.

Cevabın için teşekkür ederim.

Oyun tasarımcılığı gibi grafik işlemenin ön planda olduğu konularda ne kadar yeni bir teknolojiye sahip olursan o kadar iyi olur bütçeni paylaşırsan daha kolay yardımcı olabiliriz ama bu aşamada üniversitede kullanmak için değil de kendini geliştirmek ve fikir sahibi olmak için bilgisayar alman daha mantıklı olur bence.

Ayrıca MSI'ın Stealth 15m modelini gördüm ama biraz pahalı. Onun gibi başka ama daha ucuz önerebileceğiniz bilgisayar var mıdır?

Cevabın için teşekkür ederim.

Ayrıca MSI'ın Stealth 15m modelini gördüm ama biraz pahalı. Onun gibi başka ama daha ucuz önerebileceğiniz bilgisayar var mıdır?
Stealth 15m adında 1den fazla laptop çeşidi var eğer link atarsan daha iyi olur.

Bu da iyi midir?

Oldukça güçlü bir bilgisayar ancak dediğim gibi üniversiteye geçtiğinde 3 yıl öncesinin teknolojisi olacak eğer şu an başlıyor olsan bölüme kesinlikle bütün eğitim hayatında yeterli olur derdim ama şu an eğer kendini o konuda geliştirmek istiyorsan elindeki bilgisayarla iyi kötü idare et çünkü dediğin bölüme girsen dahi bilgisayarını yenilemen gerekecek. Düzeltme attığın bilgisayar zaten tükenmiş. Anladığım kadarıyla bütçen 15k civarı şuan 15kya alacağın pc üniversiteye geçtiğinde yüksek ihtimalle yeterli olmayacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı