Unreal Engine 5 için sistem toplama

Bütçe
8.000 ~

Sakitsu

Kilopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Yeni çıkan oyun motoru Unreal Engine 5 için bilgisayar toplamak istiyorum ve bunun yanında After Effects gibi programları da kullanacağım. Sadece program için değil arada bir de oyun oynayabileceğim bir masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum.

Henüz belli bir bütçem yok çünkü elimdeki dizüstü bilgisayarı satıp onun parasıyla toplayacağım. Ama bilgisayarımı kaç liraya satabileceğimi bilmiyorum. İşte sistemim:

- NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6 GB 192 bit.
- Intel i7 9750H.
- 16 GB RAM.
- Samsung M.2 SSD 256 GB.
(Bilgisayarımın tam modeli Monster Tulpar T5 v19.1)

Bu bilgisayardan gelen parayla masaüstü toplamak istiyorum ve birkaç tane de istediğim özellikler var.

1. RTX destekli olması.
2. sağlıklı bir monitörü olması.
3. dediğim programları başlangıç seviyesinde olsa da çalıştırabilmesi.

Sizce böyle bir sistem toplanabilir mi? Toplanırsa nasıl toplanır? Eğer bütçen yetersiz kalır derseniz de 400-500 TL civarı ekleyebilirim üstüne.

Okuduğunuz için teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum. ❤️

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak yayınlanmamış bir motor için hatalı yatırım olur. Beta sürecinden çıkmasını beklemenizi tavsiye ederim. İstediği sistem gereksinimleri şu anlık bayağı yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam olarak yayınlanmamış bir motor için saçma olur. Beta sürecinden çıkmasını beklemenizi tavsiye ederim. İstediği sistem gereksinimleri şu anlık bayağı yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet belirtmeyi unutmuşum Unreal Engine 5 yerine 4 de olabilir şu anlık başlangıç seviyesi bir bilgisayar arıyorum. Beklentilerimi karşılasın yeter. Zaten sağlık problemim yüzünden pek fazla kullanmayacağım. Bu arada sistemimi kaç liradan satmamı önerirsiniz?

Monster satış fiyatı ve kullanıma bağlı olarak fiyattan biraz düşüklük yapıp satabilirsin. Donanım ve ikinci el pazar fiyatları konusunda bilgi sahibi değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı