Unreal Engine İçin C++ ve Blueprint Kaynağı Var Mı?

omertepe

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Uzun süredir aklımda olan oyun motoru Unreal Engine 4'ü öğrenmek istiyorum. Birkaç araştırma ile temel olarak gerekli olan dilin C++ ve görsel programlama için de Blueprint bilgimin olması gerektiğini öğrendim. Daha önceden C# dilini öğrenmek istemiştim ama bir vakit sonra çok fazla ilerlemeden bıraktım. Yani herhangi bir yazılım dili bilmiyorum. İlk olacak ve sıfırdan rahatça öğrenebileceğim kaynaklar lazım. Kitap ya da PDF dosyaları yanında alternatif olarak video kaynaklar. Ama Türkçe olarak Unreal Engine anlatan çok profesyonel kanallar yok gibi işi fazla uzatıyorlar bence. Sonuç olarak hem anlattığım dilleri hemde temel olarak Unreal Engine 4'e hakim olabileceğim kaynaklara ihtiyacım var. Her türlü kaynağa açığım. Bu konuda bildiğiniz tavsiye ettiğiniz kaynaklar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord grubu vardi. Her turlu cevabi oradan bulabilirsin. Arastir grubu bulursun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı