Unreal ve 3D çalışmaları için 25000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
25000

archimacy

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben UE 4 ve 5'te projeler yapıp, Maya, ZBrush, Substance Suite, Mari, Houdini kullanıyorum. Bu doğrultuda yeni bir bilgisayar arayışındayım. Bütçem en fazla 25000 TL'ye el veriyor; 32 GB RAM ise benim için olmazsa olmaz.
Aday olarak bu ikisi arasında kaldım. Açıkçası buradaki arkadaşların daha deneyimli ve bilgili olduğunu gördüğüm için de danışmak istedim. Bu ikisi arasında bir karşılaştırma sunacaklara da, yeni öneriler getirebilecek arkadaşlara da açığım. Her türlü görüş ve fikir nazarımda çok önemli, şimdiden çok teşekkür ederim.

ASUS ROG Scar17 G732LXS-HG010 satıyorum ilgilenirsen, Hepsiburada'dan alınma ekim 2020 tarihinde, çok az kullanıldı kozmetik olarak 10/9.5 ilgilenirsen mesaj at. Fiyatı 23.500, Konya'da isen gelip bakabilirsin. 32 GB RAM 2080 Super ekran kartı 10800h işlemci 1TB Samsung SSD, sıvı soğutma 300Hz ekran

Geceleri yüzde 10 indirim oluyor. Ayrıca RAM tek kanal 16 servise verip bir 16 daha eklettirebilirsiniz. Ayrıca burada atılan büyün modellerden daha iyi ekran kartı ve işlemcisi.

UE hariç diğerleri çok donanım istemese de ileride kas gücüne ihtiyacınız olacaktır, bu yüzden NVIDIA ekran kartı tercih etmenizi öneririm. Ayrıca stüdyo programları aşırı RAM tüketiyor bazen 32 GB RAM bile yeterli olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı