unrealcefsubprocess.exe nedir?

OsmanOyuncu

Decapat
Arkadaşlar eskiden böyle bir şey yoktu. Bu son 3 gündür var nedense Valorant'ı oynarken ve Valorant'ı bir kere açtıysam PC'yi kapatana kadar unrealcefsubprocess.exe diye program CPU'yu yerle bir ediyor. Bu da bilgisayarımı kastırıyor. Görev Yöneticisi'nden kapatamıyorum.
Ne yapabilirim?

Şuna bir göz atın :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dün gece itibarıyla bende de aynı sorun olmaya başladı. CPU kullanımı yüzde 96'lara kadar çıktı yük olmamasına rağmen. Bir de ortak nokta bende de Valorant'ı açtıktan sonra oldu. Sanırım Valorant ile alakalı bir durum, geçici olacağını düşünüyorum.

Valorant alakalı bir şey gibi duruyor dosya konumunu açıp içindekileri sil pc kapa aç bide

Valorant alakalı bir şey gibi duruyor dosya konumunu açıp içindekileri sil pc kapa aç bide

Arkadaşlar şu video işinize yarayayabilir.https://www.youtube.com/watch?v=ZxPAxPHrD98.Sorun Avast antivirüs programından kaynaklıymış. Avast'la ilgili olarak videoda anlatılanları yaparsanız düzeliyor.

Dün gece itibarıyla bende de aynı sorun olmaya başladı. CPU kullanımı yüzde 96'lara kadar çıktı yük olmamasına rağmen. Bir de ortak nokta bende de Valorant'ı açtıktan sonra oldu. Sanırım Valorant ile alakalı bir durum, geçici olacağını düşünüyorum.

Düzeltebildinmi bende %100'e kadar çıkıyor.

Valorant'ın yeni güncellemesiyle gelen bir problem arkadaşımdan da duymuştum. UnrealCefSubProcess ise Valorant'ın oyun motorunun parçalarından biridir (Valorant'ın oyun motoru Unreal Engine).

Yeni konular

Geri
Yukarı