unrealcefsubprocess.exe nedir?

OsmanOyuncu

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar eskiden böyle bir şey yoktu. Bu son 3 gündür var nedense Valorant'ı oynarken ve Valorant'ı bir kere açtıysam PC'yi kapatana kadar unrealcefsubprocess.exe diye program CPU'yu yerle bir ediyor. Bu da bilgisayarımı kastırıyor. Görev Yöneticisi'nden kapatamıyorum.
Ne yapabilirim?

Daha fazla  
Dün gece itibarıyla bende de aynı sorun olmaya başladı. CPU kullanımı yüzde 96'lara kadar çıktı yük olmamasına rağmen. Bir de ortak nokta bende de Valorant'ı açtıktan sonra oldu. Sanırım Valorant ile alakalı bir durum, geçici olacağını düşünüyorum.

efegenclerhesab

Centipat
Daha fazla  
Valorant alakalı bir şey gibi duruyor dosya konumunu açıp içindekileri sil pc kapa aç bide

Valorant alakalı bir şey gibi duruyor dosya konumunu açıp içindekileri sil pc kapa aç bide

Ozan SAYGI

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu video işinize yarayayabilir.https://www.youtube.com/watch?v=ZxPAxPHrD98.Sorun Avast antivirüs programından kaynaklıymış. Avast'la ilgili olarak videoda anlatılanları yaparsanız düzeliyor.

SOMİ

Femtopat
Daha fazla  
Dün gece itibarıyla bende de aynı sorun olmaya başladı. CPU kullanımı yüzde 96'lara kadar çıktı yük olmamasına rağmen. Bir de ortak nokta bende de Valorant'ı açtıktan sonra oldu. Sanırım Valorant ile alakalı bir durum, geçici olacağını düşünüyorum.

Düzeltebildinmi bende %100'e kadar çıkıyor.

Lexyyy

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ın yeni güncellemesiyle gelen bir problem arkadaşımdan da duymuştum. UnrealCefSubProcess ise Valorant'ın oyun motorunun parçalarından biridir (Valorant'ın oyun motoru Unreal Engine).

Yukarı