Çözüldü Unturned pazarda satılabilen itemler nasıl kazanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar, geçen gün indirimde oyun alacaktım 20 kuruş eksik olduğundan alamadım. Unturned diye oyun buldum ve pazarda item-alıp satma gibi şeyler var. Sizce Unturned'te pazarda satışı olan itemler nasıl düşürülür ya da kazanılır? Oyundan düşen itemleri pazarda satmak için oyuna para yatırmak gerekiyor mu? Teşekkürler.

Çözüm
Unturned'i yaklaşık 1-2 saat kadar oynadığınızda zaten bir item illa ki düşüyor. Düşmezse biraz daha oynayın. Lakin bu itemlerin fiyatları oldukça düşük oluyor.(3-5 kuruş gibi.) Bugüne kadar 480 saat Unturned oynadım ve 200 civarı item düşürdüm. Aynısından iki tane olan itemleri sattım ve 2.23TL kazandım. Fazla bir getirisi olmuyor yani.

Oyundan düşen itemleri pazarda satmak için oyuna para yatırmak gerekiyor mu? Teşekkürler.
Oyuna para yatırmak gerekmiyor. Gold aldığınızda daha iyi item mi düşüyordur orasını bilemem. İtemleri satmak için normal Steam pazarının şartlarını karşılamanız yeterli.
Unturned'i yaklaşık 1-2 saat kadar oynadığınızda zaten bir item illa ki düşüyor. Düşmezse biraz daha oynayın. Lakin bu itemlerin fiyatları oldukça düşük oluyor.(3-5 kuruş gibi.) Bugüne kadar 480 saat Unturned oynadım ve 200 civarı item düşürdüm. Aynısından iki tane olan itemleri sattım ve 2.23TL kazandım. Fazla bir getirisi olmuyor yani.

Oyundan düşen itemleri pazarda satmak için oyuna para yatırmak gerekiyor mu? Teşekkürler.
Oyuna para yatırmak gerekmiyor. Gold aldığınızda daha iyi item mi düşüyordur orasını bilemem. İtemleri satmak için normal Steam pazarının şartlarını karşılamanız yeterli.

Çözüm
Unturned'i yaklaşık 1-2 saat kadar oynadığınızda zaten bir item illa ki düşüyor. Düşmezse biraz daha oynayın. Lakin bu itemlerin fiyatları oldukça düşük oluyor.(3-5 kuruş gibi.) bugüne kadar 480 saat Unturned oynadım ve 200 civarı item düşürdüm. Aynısından iki tane olan itemleri sattım ve 2.23TL kazandım. Fazla bir getirisi olmuyor yani.

Hocam çok teşekkürler 🙏 1-2 saat oynadığınızda düşer demişsiniz. Oyunda AFK kalsam bile düşer mi? Yoksa oyunu oynamam mı gerek?

Yeni konular

Geri
Yukarı