Unutamadığınız anınız

Herkes bıçaklı anısını anlatmış bende anlatayım bari,
Yemek hane sırasında yız. Arkadaşlarla beraber bekliyoruz sürekli büyük sınıflar kaynak yapıyor ve ses çıkarmıyor bizimkiler, bir gün dedim sınıftan olarak en öne ben geçeyim bu kaynak yapanları söylemem için. Her neyse bunlar kaynak yaptı önüme geçtiler bende sustum, müdür yardımcısı isimleri kontrol ederken tam bunlara sıra gelince kaynak yaptıklarını söyledim (Bunu bilerek bekledim çünkü adamlar 20dk sırada kaynak olarak beklediler sonrada en arkaya geçtiler). Neyse okul bitti çıkışta bu kaynak yapanlar yedi sekiz kişi çevirdiler. Sonrada bıçak çektiler çok güzel kelebek çeviri yor l ar d ı. Bende masum gibi davrandım çok iyi çeviriyor su nu z vesaire. Sonra aralarında jüri olmuştum ve olayı unutmuşlar d ı Kerizler

Bende anlatam birtane daha. Böyle biraz uzakta kocaman yollardan geçe geçe gidiyodum arkadaşlarımı çağırmaya neyse bişey olmadan herkezi çağırdım başladık maça mola verdik su içtik felan derken birileri bize bakıyor hatta bana sonra noluyo felan dedik dikkat çekmeden farketmemiş gibi yapıp girdik binaya adamlar kapıları yumrukluyor adamlar dediğim yaşıtlarımız 7-8 kişiydiler. Arkadaşımın oturduğu binaydı annesini çağırdık çocuklara kızdılar sonra 2 gün felan geçti yolda sıkıştırdılar beni neymiş birinin arkadaşının clash royale kartını çalmışım olaya bak. Git çocuga birsürü clash royale kartı al dediler nası bir gerizekalıysam artık tokat atıp kaçtım birine abime söyledim felan eve gidip abim ne dediyse çocuga çocuk beni görünce uzaklaşıyor.

Bir keresinde arkadaşımla bisiklete biniyorduk ben tabii son sürat gidiyorum ne yapayım çocuk aklı işte neyse sonra arkadaşım bir anda frene bastı bende ona çarpıp takla attım ve kafatasımı çatlattım, omuzumu yerimden çıkmıştı çok kötüydü.

BIOS güncellemesi yapıyordum ve o an elektriğim kesilmişti. Abartacak bir şey yok, altıma s*çmıştım.
Hocam BIOS'uma güncelleme yapacağım. Nasıl yapabilirim? BIOS: Phoenix Technologies, BIOS: türü Eski, Ana kart: Samsung 300E4Z/300E5Z/300E7Z

Geri
Yukarı