Unutamadığınız PS2 oyunları

paranormaladam

Picopat
Eski PS2'mi buldum, hafta sonu nostalji yapacağım. Aklıma gelmeyen ya da oynamadığım oyunlar olabilir. Sizlere de sormak istedim.

Benim unutamadığım ve en sevdiğim PS2 oyunları,
  • Mortal Kombat Shaolin Monks (Remake yapılsa ortalık karışır. Hiçbir MK oyunundan o kadar keyif almadım.)
  • Silent Hill 2 (Hala alanında tek olduğunu düşünüyorum. Depresyona girme garantili.)
  • Kingdom Hearts 2 (Müthiş evren.)
  • Final Fantasy X (Yuna benim ilk aşkımdı.
    Kaçırıldığında acayip gaza gelmiştim.
    Benim için serinin en güzel oyunu.)

Devil May Cry 3, Resident Evil 4 gibi PC portu da olan ama konsolda ayrı zevkli olacağını düşündüğüm oyunları oynamak isterdim. Fakat PS2 alamadım, geçen senenin başından beri niyetliyim ama alamadım.

The getaway ve GTA Vice City stories gibi konsol özel oyunları oynamak isterdim ama. Büyük ihtimalle seneye bu yüzden PS2 alacağım.

Smackdown oynuyorduk deli gibi. Hangi oyun olduğunu hatırlayamıyorum, uzun zaman oldu.
1665177259994.png

Şu ekranın güzelliğine bak.

Smackdown oynuyorduk deli gibi. Hangi oyun olduğunu hatırlayamıyorum, uzun zaman oldu.
Eki Görüntüle 1538142
Şu ekranın güzelliğine bak.

Geçen haftalarda arkadaşla FIFA, WWE 22K2 oynadık, hiç sevemedik. Eski oyunları cidden daha kaliteli. Elimizde konsol yoktu, PC üzerinden 17'yi bulup oynadık. Yenilere nazaran daha güzel geldi.

Geri
Yukarı