Unutulan e-posta adresini bulmak

derman13125

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar e-mail adresimi unuttum bulamıyorum hesapta telefon numarası veya kurtarma epostası kayıtlı değildi. Hesaba Google Play'den mobil ödeme ile uygulama satın almıştım premium onu iptal edeceğim ama edemiyorum giremediğim için 40 TL para kesiliyor. Lütfen yardımcı olur musunuz? Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım biz bir şey yapamıyoruz dediler uygulama geliştiricisine mail attım 1 haftadır cevap vermiyorlar lütfen yardım edin.

Mail adresinizi mi yoksa şifresini mi unuttunuz onu belirtin ki yardımcı olacak kişiler ona göre çözüm üretsin.

Uygulamanın geliştiricileri bu durumda size yardımcı olabilecek tek kaynak gibi duruyor. Üyelik tarihinizi ve hesap kullanıcı adını hatırlıyorsanız yardımcı olabilirler. Kurtarma e postası, telefon vesaire olmadan hesabı bulmanız imkansıza yakın. Bu durumda son çare hattınızı iptal edebilirsiniz.
Her ay 40 TL vermekten iyidir.

Arkadaşlar e-mail adresimi unuttum bulamıyorum hesapta telefon numarası veya kurtarma epostası kayıtlı değildi. Hesaba Google Play'den mobil ödeme ile uygulama satın almıştım premium onu iptal edeceğim ama edemiyorum giremediğim için 40 TL para kesiliyor. Lütfen yardımcı olur musunuz? Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım biz bir şey yapamıyoruz dediler uygulama geliştiricisine mail attım 1 haftadır cevap vermiyorlar lütfen yardım edin.

1- Mail adresinizi neden kayıt altına almıyorsunuz.
2- Güvenlik önlemlerini neden pas geçiyorsunuz.
3- Ödemeyi hangi banka üzerinden yaptıysanız Bankanıza gidin ilgili ödemeyi alan firmaya bir borcunuz varsa (taksitlendirme yaptıysanız tabi) borcu ödeyin ve ilgili satın aldığınız oyunun firmasını iptal ettiriniz ki bir daha ödeme işlemi gerçekleşmesin.
4- Madem email adresinizi unuttunuz madde 3 işinizi görebilir :)
Teşekkürler

1- Mail adresinizi neden kayıt altına almıyorsunuz.
2- Güvenlik önlemlerini neden pas geçiyorsunuz.
3- Ödemeyi hangi banka üzerinden yaptıysanız Bankanıza gidin ilgili ödemeyi alan firmaya bir borcunuz varsa (taksitlendirme yaptıysanız tabi) borcu ödeyin ve ilgili satın aldığınız oyunun firmasını iptal ettiriniz ki bir daha ödeme işlemi gerçekleşmesin.
4- Madem email adresinizi unuttunuz madde 3 işinizi görebilir :)
Teşekkürler
Arkadaş banka kartı ile ödemiyor. Faturaya ek bir biçimde mobil ödeme ile abone olmuş. Ben onu anladım. Zaten sorun o ise kartı iptal ettirir. Olayı kapatırdı. Şimdi telefon hattı boşuna gitmesin diye uğraşıyor muhtemelen.

Mobil ödeme bile olsa iptal ettirilebilir. Zamanında mobil ödeme yoluyla bir ürün almıştım aynı bu şekilde sürekli para kesiyordu. Aradım müşteri hizmetlerini "tabi efendim iptal edebiliriz bir daha da ödeme almaz sizden" dediler sorun halledilmişti.

Mobil ödeme bile olsa iptal ettirilebilir. Zamanında mobil ödeme yoluyla bir ürün almıştım aynı bu şekilde sürekli para kesiyordu. Aradım müşteri hizmetlerini "tabi efendim iptal edebiliriz bir daha da ödeme almaz sizden" dediler sorun halledilmişti.

Yok demek istediğim banka üzerinden iptal ettir demişsiniz. Onu düzelttim sadece. Normalde evet operatörün bu konuda yardımcı olması gerek ama anlaşılan arkadaşa yardımcı olmamışlar. Onu da yazmış konuda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı