Unutulan PSN hesabının şifresini değiştirme

HeNiX

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Komşunun küçük oğluna PS4 alınmıştı. Herhangi bir e posta kullanmadıkları için benim e posta adresimle çocuk adına PSN hesabı oluşturmuştum. Şimdi bu çocuk şifreyi unutmuş ve bana şifreyi unuttum sen hatırlıyor musun diye sordu. Bende hatırlamadığım için şifre sıfırlamak istedim. Buraya kadar her şey tamam. Ama şifre sıfırlarken doğum tarihi istiyor oraya kendimin doğum tarihi dahil çocuğun ailesinde ki herkesin doğum tarihini denedim hangisinin olduğunu bilmediğim için. Ama bunların hiçbirini kabul etmiyor sistem. Şifreyi nasıl sıfırlayabilirim?
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Son düzenleme:
Komşunun küçük oğluna PS4 alınmıştı. Herhangi bir e posta kullanmadıkları için benim e posta adresimle çocuk adına PSN hesabı oluşturmuştum. Şimdi bu çocuk şifreyi unutmuş ve bana şifreyi unuttum sen hatırlıyor musun diye sordu. Bende hatırlamadığım için şifre sıfırlamak istedim. Buraya kadar her şey tamam. Ama şifre sıfırlarken doğum tarihi istiyor oraya kendimin doğum tarihi dahil çocuğun ailesinde ki herkesin doğum tarihini denedim hangisinin olduğunu bilmediğim için. Ama bunların hiçbirini kabul etmiyor sistem. Şifreyi nasıl sıfırlayabilirim?
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Aynısı başıma geldi doğum tarihini salladığım için PSN TR'yi ara birkaç bilgi verince yaptıgın alışverişlerle mesela kredi kartı onlar yardımcı oluyor.

Müşteri hizmetleri numarası var o numarayla arayabilirsiniz.
Siz buldunuzmu ve bulduysaniz ne gibi kanıtlar istiyorlar şifremi bayadir bilmediğimden kredi kartı hangisini koydum bilmiyorum
Müşteri hizmetleri numarası var o numarayla arayabilirsiniz.
Ve şifreyi mi değiştiriyorlar yoksa mevcut şifreyi mi söylüyorlar

Siz buldunuzmu ve bulduysaniz ne gibi kanıtlar istiyorlar şifremi bayadir bilmediğimden kredi kartı hangisini koydum bilmiyorum

Ve şifreyi mi değiştiriyorlar yoksa mevcut şifreyi mi söylüyorlar
Ben eski şifrelerimi denerken buldum aramama gerek kalmadı.

Ben bugün konuştum. PS4'ün seri numarasını istediler bir de son yaptığın alışverişin kartının 4 hanesi benimle çok yardımcı oldular.

Yeni konular

Geri
Yukarı