Unutulan YouTube kanalını geri almak

iamironman

Hectopat
Beyler 6-7 sene önce açtığım YouTube kanalım var ve 2 3 tane daha ergenliğe girmeden önceki cringe sesim, videolarım var. Bu kanal yüzünden sürekli dalga konusuyum ve şikayetçiyim. Bu kanala hotmail.com üzerinden giriş yapmıştım diye hatırlıyorum. Hotmail ile YouTube'ye erişip nasıl o kanalı geri alabilirim, bunun bir yolu var mı?

Bütün e-postalarınızı deneyerek "şifremi unuttum" butonunu deneyin, elbette tutar. Sonra şifreyi sıfırlarsınız. Nedense küçükken bir tek ben de YouTuber olma hayali yoktu. Belki de küçüklüğümü yaşıyamamışımdır. :(

Beyler 6-7 sene önce açtığım YouTube kanalım var ve 2 3 tane daha ergenliğe girmeden önceki cringe sesim, videolarım var. Bu kanal yüzünden sürekli dalga konusuyum ve şikayetçiyim. Bu kanala hotmail.com üzerinden giriş yapmıştım diye hatırlıyorum. Hotmail ile YouTube'ye erişip nasıl o kanalı geri alabilirim, bunun bir yolu var mı?
İsim soy isim girdiyseniz, Youtube ile iletişime geçin.

Geçici olarak devre dışı herhalde. Destek alınmıyor şuan.
1607115381539.png

Hocam siz buradan mı bahsediyorsunuz? Buradan bahsediyorsanız ben YouTube 'a @outlook ile girebiliyorum.
Eki Görüntüle 765133
Ben kullanıcıadı[email protected] yazınca hesap bulunamadı yazıyor ama öyle bir hesabım var hatta gmail uygulamasında outlook adı altında kayıtlı.
İsim soy isim girdiyseniz, Youtube ile iletişime geçin.
Tam olarak ne diye iletişime geçeceğim hangi kategoride?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı