Upgrade Filmi Görüşlerim

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba arkadaşlar,

Dün akşam Upgrade isimli filmi izledim. Açıkçası konu olarak hoşuma gitti fakat filmi böyle biraz aceleye getirir gibi işlemişler sanki. Tam kim n'oluyor derken film sonuca bağlanır gibi oldu. Ama sonu ile şaşırttı diyebilirim:) Spoiler vermeyeceğim merak etmeyin:) Yapay zeka karşıtlarının "bak gördün mü? Boşa demiyoruz burada" diyecekleri bir film diyebilirim:) Film genel hatları ile başarılı bulduğum bir film açıkçası. Özellikle yapay zekanın sınırları ile ilgili sorgulatan bir film olmuş durumda. Tavsiye ederim izlemenizi. Özellikle bu tarz konulara merakınız varsa. İnsan ve makinenin ötesini görmek için özellikle;) İyi sosyaller:)

371140

Düşük bütçesine ve birazcık klişeye kaçan finaline rağmen çok başarılı bir film. Özellikle aksiyon sahneleri çok iyiydi. Üzerine ekstra çaba harcandığı belli yani. Sıkılmadan, akıcı bir şekilde izlenebilecek bir film. Ben de tavsiye ederim. Baş rolde oynayan aktör, Tom Hardy'e çok benziyor bu arada.

Kendi türünde, geçtiğimiz yılın en iyilerinden.

birazcık klişeye kaçan finaline rağmen
Bence finali aksine sürpriz gibi oldu. Genelde bu tarz filmler hemen mutlu son, dünya barışı tarzı bir finalle biterdi:) Life filmi gibi beklemediğim bir son oldu açıkçası:)

Ayrıca Venom filmini de öneririm bu filmin biyolojik olanı.
Aslında bana göre mutlu sonla bitti, ana karakterin zihninin en derinlerinde eskiden olanların kaybolmadığı yerde. Yapay zekaya lafım yok amacına ulaştı insan bedeninde artık.

Ayrıca Venom filmini de öneririm bu filmin biyolojik olanı.
Aslında bana göre mutlu sonla bitti, ana karakterin zihninin en derinlerinde eskiden olanların kaybolmadığı yerde. Yapay zekaya lafım yok amacına ulaştı insan bedeninde artık.
Venom filmine o kadar kötü yorumlar okudum ki hala izlemedim inanır mısın:)
Her yer spoiler oldu bir anda, ben de alıntıladım sizin mesajı. 🤣
Hallettim:) Ortalığı biraz batırdık galiba 🤣

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı