Uplay AC Unity "Download failed" hatası

imcan

Hectopat
Merhaba, Uplay'den Assasin's Creed Unity aldım ama 15 GB'si indikten sonra bu hatayı veriyor;

386962
.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubisoft tarafından ücretsiz yapıldıktan sonra birçok kullanıcıda bu sorunlar meydana gelmeye başladı. Uplay tarafında yavaşlama olduğunu biliyoruz fakat indirmenin tamamen durmaması gerekirdi.
Mümkünse internet bağlantınızı kesip tekrar bağlayın, sorun devam ederse muhtemelen sunucu kaynaklı.

Bendede aynı sorun var 2 gündür uğraşıyorum sorunu çözebildiniz'mi ?
Benimde 15,78 de kalıyor. ya indirme hızı 0 byte oluyor yada download failed hatası veriyor.
Boş alanım 163 GB, toplam 480 GB ama inmiyor. Silip yeniden indirdim, akşamdan beri 15.77'de kaldı.
Sorunu çözebildin'mi ?
Çözdüysen yardımcı olabilir'misin ?

Son düzenleme:
Virüs programlarınızı kapatın düzeliyor ama bu sefer %99 kalıyor 1 mb da falan oyun açılıyor yalnız pixeller bozuk şekilde onu düzeltebilirseniz oynanıyor
Oyunu hallettim dediğin gibi %99 'da duruyor ve sonra 1,2 mb falan kalıyor ben başlat durdur butonuna bas çek yaparak halletim o 1,2 mb ama pixel sorunu gibi birşeye raslamadım.

pixel sorunundan sonra oyun dosyalarını taradım düzelir diye 8 mb bir indirmede yarısında kaldı 0 byt yine bir bilgin varmı yardımcı olabilirmisin
Aynen bende aynı şekilde doğruladım 8 mb falan indirdi.
Ben o sorunu modemi kapayıp açıp uplay'i yönetici olarak çalıştırıp açtıktan sonra kısa bir süreliğine internet geliyor ve 8 mb ağırlığı az olduğu için hemen iniyor bende o sıralarda download failed hatası'da veriyordu internet geldiği gibi başlat durdur butonuna bas çek yapıyordum 8 mb indirip sorunsuz birşekilde oyunu açmayı başardım ve oynuyorum. Ben sorunu bu şekilde halletim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı