Çözüldü Uplay başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Heasea

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, crashes hatası alıyorum R6'yı silip yüklememe rağmen olmuyor. Sadece bu hatayı alıyorum. Şimdiden çözümleriniz için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_726.png
    Screenshot_726.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 30
Çözüm
Ubisoft uygulamasını bilgisayarından tamamen kaldırdıktan sonra Windows arama yerine %appdata% yazıp bu klasöre girdikten sonra Local klasörünü aç. Bir geri gitmen gerekebilir Local klasörü için. Oradan Ubisoft Game Launcher dosyasını da tamamen sildikten sonra internetten tekrardan indirmeyi dene. Maalasef olmadı

Çözdüm hatayi, sağ olun. İnternet kablosunu çıkarıp Uplay'e girip log in geldiğinde internet kablosunu takip giriş yaptım. Düzeldi.
Ubisoft uygulamasını bilgisayarından tamamen kaldırdıktan sonra Windows arama yerine %appdata% yazıp bu klasöre girdikten sonra Local klasörünü aç. Bir geri gitmen gerekebilir Local klasörü için. Oradan Ubisoft Game Launcher dosyasını da tamamen sildikten sonra internetten tekrardan indirmeyi dene.

Ubisoft uygulamasını bilgisayarından tamamen kaldırdıktan sonra Windows arama yerine %appdata% yazıp bu klasöre girdikten sonra Local klasörünü aç. Bir geri gitmen gerekebilir Local klasörü için. Oradan Ubisoft Game Launcher dosyasını da tamamen sildikten sonra internetten tekrardan indirmeyi dene. Maalasef olmadı

Çözdüm hatayi, sağ olun. İnternet kablosunu çıkarıp Uplay'e girip log in geldiğinde internet kablosunu takip giriş yaptım. Düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı