Çözüldü Uplay: Bu ürünün sahipliğini doğrulamakta bir sorun yaşandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Steam'den For Honor aldım, oyunu test etmek için biraz oynadım ve kapattım. Oynama sürem 13 dakika, tekrar giriş yapmak istediğim zaman Uplay şöyle bir hata veriyor "Bu ürünün sahipliğini doğrulamakta bir sorun yaşandı. Bu sorunu çözmek için yardıma ihtiyaç duyarsanız lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin." Steam'den herhangi bir Ubisoft oyunu aldığım zaman söz konusu oyunu Uplay'e bağlamam gerek, önceden de Ubisoft oyunu almıştım ancak böyle bir sorun çıkmamıştı. Steam'den para vererek aldığım orijinal oyun korsan muamelesi görüyor, inanılmaz cidden.

Çözüm
Denedim, ancak Uplay kütüphanemde For Honor yok, normalde Steam'den aldığım oyunlar Uplay kütüphanemde dururdu. Ubisoft oyunu Uplay'den kaldırdı diyeceğim oyun Uplay'de var.
Ben eskiden oynuyordum da unuttum nasıl olduğunu tam olarak, Ubisoft hesabın ile Steam hesabını entegre ederek Uplay'e ekliyordun yanlış hatırlamıyorsam, tam emin değilim ama doğru hesaba eklediğinize emin misiniz?
Ya konu çözüldü de sormam lazım ben bir uplay hesabından oynuyordum arkadaşıma verdim pc bozulunca çocuk hesabı kapatmış ben yeni hesap açtım dediğiniz sorunu veriyor ama oyunu ilk oynadığım hesap kapalı nasıl sorunu çözebilirim destek ekibi yanıt vermiyor 1 haftadır

Uplay'den açmayı denesene bakalım olacak mı?

Bende de aynı sorun var en son açtığım konuda detaylı anlattım yardım edebilir misiniz?

Ya konu çözüldü de sormam lazım ben bir Uplay hesabından oynuyordum arkadaşıma verdim PC bozulunca çocuk hesabı kapatmış ben yeni hesap açtım dediğiniz sorunu veriyor ama oyunu ilk oynadığım hesap kapalı nasıl sorunu çözebilirim destek ekibi yanıt vermiyor 1 haftadır.

Aynısını yaşıyorum çözebildinizmi.

Yeni konular

Geri
Yukarı