Çözüldü uPlay has detected an unrecoverable error and must shutdown hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

TTTainTTed

Centipat
Ac Syndicate aldım ve epic hesabını UPlay'e bağladım. İlk seferde uPlay açıldı sonra yanlışlıkla bilgisayarı kapattım ardından tekrar açmaya çalıştığımda bu hatayı verip verip durdu her şeyi denedim 10 15 kere silip yükledim (uPlay'in kendi sitesinden) yönetici izni sağladım hosts dosyasını kontrol ettim ama hiçbir şekilde çalıştıramadım. UPlay'in kendisi açılmıyor. Nasıl düzelteceğimi bilmiyorum? Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Users\x\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher
Bunun yedeğini alın ve silin tekrar deneyin.
4-5 kere denedim işe yaramıyor.
4-5 kere silip yükledim.
Bu sorunu yaşayan arkadaşlar için çözümü buldum ilk önce gizli klasörleri görmeyi açın ardından kullanıcılar-kendi oturumunuz-appdata-local-Ubisoft Game Launcher'ı silin sorun çözülecektir.

Son düzenleme:
4-5 kere denedim işe yaramıyor.
4-5 kere silip yükledim.
Bu sorunu yaşayan arkadaşlar için çözümü buldum ilk önce gizli klasörleri görmeyi açın ardından kullanıcılar-kendi oturumunuz-appdata-local-Ubisoft Game Launcher'ı silin sorun çözülecektir.
Teşekkürler

Revo Pro kullanarak sildim, silerken yedeği korudum diye umuyorum şu an çalışıyor deneyeceğim Save'ler duruyor mu diye :D
Edit: Save ve yüklü oyunum duruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı