Uplay İndirme %99'da Takılı Kalması

Mackled

Kilopat
Daha fazla  
Uplay'den For Honor indirdim.
Aşağı yukarı 50-55 GB dosya indi fakat %99'da takılı kaldı.
İndirme bitmiyor.
20 saat boşuna mı bekledik? Bu ayın kotasını buna mı verdik?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah aynı sorundan dolayı birisi konu açmıştı. Yorumlarda çözümü Uplay-> Ayarlar-> İndirmeler altından kurulumun yerini buradan seçerek kurmak olduğu belirtmişlerdi.
Bende indireceğim ama havanın biraz daha kararmasını bekliyorum. :cool:

Bunu çözdüm bu sefer de "Download failed. Please check that you have an active connection to the internet and sufficient space on your harddrive, thec click rety to stars the download again, or try again later." yazısı çıkıyor.

For Honor indirme sorunu Aynı hata bende de var bir çözüm bulamadım linkini paylaştığım konuya bak belki işine yarar çözüm bulursan paslaşalım @Mackled

Oyunu silip tekrar kurdum ilk indirmede kotayı oyuna verdim daha sonra yıllar süresince indirdim ama çözülmedi şuan 52Gb boyutunda kurulu ama açılmıyor varlık içinde yokluk :lanet::kızgın:

Problemi deliler gibi tekrar tekrar deneyerek çözdüm. Artık sorunum yok.
Dostum aynı sorunu dünden beri bende alıyorum 52.17gb indi oyuna giriş yapabiliyorum traning kısmını oynıyabiliyorum oyun bana store mp oynamak için oyunun inmesini bekle diyor indirmek istediğimde bana aynı hatayı veriyor yardım eder misin "Download failed. Please check that you have an active connection to the internet and sufficient space on your harddrive, thec click rety to stars the download again, or try again later."
Problemi deliler gibi tekrar tekrar deneyerek çözdüm. Artık sorunum yok.

Hocam rica etsem ilgilenir misin?

Nasıl yaptığımı bilmiyorum ama şunları denedim:
  1. Uplay'i kaldır (oyunları kaldırmadan) ve tekrar yükle.
  2. Windows defender güvenlik taraması yap.
  3. Amansızca indirmeyi sürekli durdurup yeniden başlat.
Bunlar sonucunda sorun çözüldü ve şu anda oynuyorum.
İyi forumlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı