Uplay "Order Failed" sorunu

marlon

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Uplay uygulamasından oyun alamıyorum. Ödeme seçenekleri kısmına gelince hata alıyorum. Uplay destek hattına geri bildirim yazdım fakat sorunu çözemedim. Yardım ederseniz sevinirim.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun çözüldü.

2.jpg

Burada arayüz dilini Türkçe yaptım ve altında Uplay'i yeniden başlat butununa tıkladım. Program reset attı ve alışverişe devam edip oyunu alabildim. Nasıl oldu böyle bişey anlamadım ama çözüldü. Belki geri dönüş yapıptığımda sorunumu söyledim ve düzelttiler. Belki de programa reset attım diye oldu.
Uplay'in sayfasından dene. Bir de benden sana tavsiye ; Uplay'den oyun alacaksan 100 unit karşılığında %20 indirim kuponu alıyorsun. Onu da kullan derim.
Hocam o puanları biriktirip daha pahalı oyun aldığımda kullanmak istiyorum. İndirim tutarını daha çok etkiler.

resette atsam başka şeylerde denesem olmuyor arkadaş daha öce alış veriş yaptığım bank kartım ile şimdi oyun alamıyorum. steam de ise alabiliyorum 3d secure ile mi alakalı onuda anlamış değilim .

Bende ne denesem olmuyor başka konu yazısının altında gördüğüm kadarıyla Visa Mastercard dışında diğer seçenekleri denememiz gerektiği söyleniyor bende bunu yapamadığım için elim kolum bağlı bir şekilde oturuyorum, bir fikri olan varsa yazarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Çıldırmak üzereyim, 52 TL olan 1200 R6 credit almak için bütün koşuşturup durdum. Hep order failed diyor. Lütfen, yardım edin çünkü bıktım ben.

Kredi kartı ödeme ekranına gelince sağ üsteki simgeye, sonrasında My Payment Accounts'a tıklayıp önce kredi kartınızı ekleyin. 4.95 TL ücreti var. Bu işlemden sonra ödeme ekranında direk kart gelecek. Kartı seçip alışverişi tamamlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı