Uplay Tom clancy's splinter cell conviction oyununu açmıyor

[TR]OsmanBugra

Hectopat
Daha fazla  
Dün steam'den tom clancy's splinter cell conviction aldım bugünde güç bela indirdim, oyunu açmaya çalıştım hata verdi. Oyunun dosyalarına girdim ubisoft game launcher setup vardı açtım kurdu sonra uplay yüklendi update falan derken kaydoldum. Register'a bastıktan sonra hata verdi ve kapandı sonra tekrar açtım bu seferde login'e bastıktan sonra calışmayı durdurdu dedi kapandı.

Biraz araştırdım sil tekrar yükle dediler aynı şeyleri yaptım yine aynı hataları verdi. En son oyunun exe dosyasına yönetici yetkisi verdim ve uyumluluk modunu windows xp sp3 yaptım bu sefer uplay sorunsuz açıldı oyunun resmine tıkladım play'e bastım sürekli aynı izni istedi, sonra denetim masasından ona da yetki verdim şimdide sürekli olarak oyunu açmaya çalışıyor ama açılmıyor tekrar deniyor, kapatıyorum uplay'i bu sefer uplaya girip giriş yapıyor ve böyle devam ediyor, lütfen bir yardım edin.

Ekran Alıntısıdasdqsd.PNG

Ekran Alıntısıdasdasdasdsad.PNG

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı