uPlay'in Oyunları Bedava Yapması

Atalay Arık

Kilopat
Yer
Lüleburgaz
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 4590 Asus Rog Strix RX 570 2 tb hdd + 500 gb ssd + 8+4 12 gb ram
Bir haber gördüm uPlay'de AC:4 bedava olmuş ileride Far Cry falanda bedava olacakmış. Mesela ben Far Cry 3 satın almıştım, benim free alanlardan + kazancım olacak mı? Mesela Battleri de bedava oldu ama önceden alanlar 31 TL'ye bütün karakterleri açmışken şimdikiler 50 TL'yi aşkın bir fiyatla açacaklar yani benim merakım biz bu oyunlara para verdik sonra bedeva oluyor yani bence parayla alanlara fazladan içerik veya mesela uPlay'ın altınımı neyse ondan var ondan versinler. İndirimden bahsetmiyorum, indirim başka bir şey ama benim size asıl sorum aslında, mesela siz bir oyun aldınız 70 TL'ye o oyun birkaç hafta sonra bedava oluyor, nasıl hissederdiniz? Ama ben yinede Far Cry 3 alanı 1 yılı geçti rahat 20 TL'ye D&R'dan almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Payday 2'yi 2 yıl önce tüm DLC'leriyle para verip almıştım, birkaç ay önce ücretsiz dağıtıldı.

Payday 2, Steam'de Bedava! - Technopat

Dengeleme adına hiçbir şey yapmadılar. Muhtemelen AC:4'te de öyle olacaktır. Sahibi olmadığımız oyunların ücretsiz dağıtılması hoş fakat önceden aldığım bir oyunun ücretsiz dağıtıldığını görünce biraz kızıyorum.

Payday 2'yi 2 yıl önce tüm DLC'leriyle para verip almıştım, birkaç ay önce ücretsiz dağıtıldı.

Dengeleme adına hiçbir şey yapmadılar. Muhtemelen AC:4'te de öyle olacaktır. Sahibi olmadığımız oyunların ücretsiz dağıtılması hoş fakat önceden aldığım bir oyunun ücretsiz dağıtıldığını görünce biraz kızıyorum.
Sadece saf halini ücretsiz verdiklerini biliyorum.

Aynı şeyden dolayı muzdaripiz oyunun paketine o kadar para vermiştim, oynama saatim 4 saat.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı