Upload hızı çok düşük

Emre2828

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, sizlerden fikir almam gerek ben bir Türk Telekom kullanıcısıyım, download(6.0 Mbps) ve upload(0.6 Mbps) hızım çok yavaş, müşteri hizmetlerinden arıza kaydı verdim bugün geldiler kabloda falan sorun varmış hallettiler. Sonra modemde de problem varmış.(6, 7 yıllık emektar ADSL bağlantılı bir ASUS modem.) Sonra yeni bir modem verdi. Adam halletti sonra kendi cihazından ölçüm falan yaptı. Şu an 12 Mbps download 12 Mbps upload geliyor dedi. Önceki modemde çok düşüktü. Her şey tamamlandıktan sonra Türk Telekom Speedtest'ten test yaptım. Download 10, upload yine 0.6 çıktı. Adama gösterdim o doğru değil falan dedi kendi cihazından gösterdi. Adamın dediği doğru fakat önemli olan benim bu hızı alamamam. Senin cihazından bana ne? Anlayacağınız upload sorunum çözülmedi ne yapmam gerekiyor? Akıl verin, bir daha arıza kaydı falan mı vereceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
8mbp vodofone ev internetim vardı eve 6 giriyordu benim bilgisayarıma 4 gerçekten şaka gibi.
Türk telekom , vodofone , dsmart gibi internet markalarından medet ummamak en iyisi olur.

Galiba yetkilinin ölçümü VDSL hattına ait, ADSL aboneliğinde bahsettiğiniz upload değeri normal.

Yetkiliye dedim zaten bu durumu, verdiği modem VDSL modem, bu kablo buna uyar mı dedim uyar sorun olmaz dedi.

8mbp Vodafone ev internetim vardı eve 6 giriyordu benim bilgisayarıma 4 gerçekten şaka gibi.
Türk Telekom, Vodafone, D-Smart gibi internet markalarından medet ummamak en iyisi olur.

Çözmeye çalışıyorum işte, bir doktorun ölecek olan hastayı diritmesi, upload hızının yükselmesinden daha olası geliyor artık bana, önceden pek umurumda değildi ancak PC topladım, GTA V yüklemeye kalksam 600 KB ile 3 gün sürer.

Şu an PC'den baktımda en yüksek 1.3Mbps oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı