Upload neden 0, 0,01 veya 0,03?

emirhan şirin

Decapat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
yazılımcılık
Arkadaşlar sürekli internet problemi çekiyorum Speedtest yaptığımdada normalde 6 upload almam lazım ama uploadım 0 bazen 0,01 bazen de 0,03 oluyor.
Bana yardımcı olabilir misiniz bir türlü halledemedim upload 0 sorununu.
Hiçbir şey de anlamadım kablolu internet kullanıyorum arkadaşlar.
Turkcelsuperonline kullanıyorum aynı binada oturan arkadaşımda Superonline kullanıyor onun internet gayet iyi ama bir de yeni format attım bilgisayara. Düzelmedi hala yazılımsal olduğunu düşündüğüm için sorunun.

1643219708014.png

1643219665656.png

Telefondan hız testi yapıp tekrar bir bakın isterseniz. Zaten upload hızınız bu kadar düşük olsaydı fotoğraf ya da video yüklerken yani karşıdan yükleme yaparken bunu fark ederdiniz. Yazılımsal bir sorundur diye düşünüyorum.

Telefondan hız testi yapıp tekrar bir bakın isterseniz. Zaten upload hızınız bu kadar düşük olsaydı fotoğraf ya da video yüklerken yani karşıdan yükleme yaparken bunu fark ederdiniz. Yazılımsal bir sorundur diye düşünüyorum.
bende öyle düşünüyorum bu yüzden format attım pc ye ama ne yazıkki bir sonuç alamadım. :/
Ne yaptıysam yaptım arkadaşlar çözüme ulaşamadım maalesef ☹️👍🏼
Bilgisayarcıya götürsem o bile çözemez bu sorunu o kadar kötü zor bir şey sanırım bırakacağım bilgisayar kullanmayı realistik hayattan bilgiye ulaşacağım kitaplardan yola çıkacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı