UPS FSP FP1000 Kırmızı ışıkta kapandı

X-frost

Hectopat
Daha fazla  
UPS FSP FP1000 1000VA LINE INTERACTIVE UPS güç kaynağım var. Oyun oynarken bazı oyunlarda aniden kapandı ve kırmızı ışık yandı bu iki sefer aynı oyunda başıma geldi. Şimdi başka bir oyunda (gears5) oynarken birden ötmeye başladı ama ışığı yeşilde yanıyor. Bilgisayarı kapatıp açınca düzeliyor. Elektrik gitmeden bunu yaptı. Ekran kartımı değiştirdiğim zaman yapmaya başladı. UPS'siz bilgisayarı kullandığım da, oyunları hiç sorunsuz oynadım. Şimdi yine bağladım belli bir süre oynadıktan sonra ışık yeşilde yanmasına rahmen şarj oluyormuş gibi ses çıkartıyor. Enerji mi yetmiyor değiştirilmesi gerekli mi? Güçkaynağı(UPS) daha 2 senelik.

Son düzenleyen: Moderatör:
UPS FSP FP1000 1000VA lıne ınteractıve UPS güç kaynağım var. Oyun oynarken bazı oyunlarda aniden kapandı ve kırmızı ışık yandı bu iki sefer aynı oyunda başıma geldi. Şimdi başka bir oyunda (gears5) oynarken birden ötmeye başladı ama ışığı yeşilde yanıyor. Bilgisayarı kapatıp açınca düzeliyor. Elektrik gitmeden bunu yaptı. Ekran kartımı değiştirdiğim zaman yapmaya başladı. UPS'siz bilgisayarı kullandığım da, oyunları hiç sorunsuz oynadım. Şimdi yine bağladım belli bir süre oynadıktan sonra ışık yeşilde yanmasına rahmen şarj oluyormuş gibi ses çıkartıyor. Enerji mi yetmiyor değiştirilmesi gerekli mi? Güçkaynağı(UPS) daha 2 senelik.

Güç yetersizdir kaç W'di acaba 80+ sertifikası var mı?

Güç kaynağım uzun süre oyun oynayınca tııt tıııt diye ses çıkartmaya başlıyor eğer devam edersem turuncu yanmadan birden kırmızı ışık yanıp kapanıyor. Açtığım da bir 30 saniye kadar öttü yine ve düzeldi sonra .Şarj olmadı diycem de hiç turuncu ışık yanmadı sadece elektrikler gittiğinde yanıyor heralde. Bir de benim topraklı prize olan uzaklığım 10 metre onun için uzatma koblosuna bağladım. ups çıkışlarına da pc ile monitör bağlı, Bu sorun olur mu?

Geri
Yukarı