UPS "İleriki tarihte teslimat için bekletiliyor"

İtopya'dan bende bir şey klavye sipariş etmiştim, geçen hafta gelmesi gözükürken bu haftaya sarktı. Aynı yazı bende de var bakalım bekliyorum. Dağıtıcı ismi bile aynı. Savaş Kaplan olarak gözüküyor bende de.
Bayramdan dolayı olabilir. Normalde 1-2 gün sarkıyor.

Bayramdan dolayı sarktı muhtemelen o nedenle bir şey diyemem. Lakin bu hafta kesinlikle ulaşması lazım elime, 19 Mayıs girse bile araya cumaya kadar ulaşması lazım.

Umarım yarın elime uraşır tam 1 haftadır monitörü bekliyorum bayram dolayısı ile sanırım haklısınız bayramda siparişler birilkti sanırıö dağıtmakta zorluk çekiyorlar haksız mıyım yani ne kadar bağırsak çağırsak bir şey olmayacak bekleyeceğiz elinde sonunda gelecek.

Bir dur kanka gelsin sorun varsa iade ederim.
Kutusunu açtığın zaman kutusunu açtın iade yapamayız diyebilirler. Sana kalmış. Ben İtopyanın sorunlarını biliyordum. Buna rağmen sipariş edip kutuyu açtım.
Monitör'de sorun olması İtopya'nın suçu değil ki. İade konusunda sorun çıkarıyorlarsa o ayrı.
İtopya Bilgisayar şikayetvar buradan ne kadar sorun çıkardıklarını anlayabilirsiniz.

Kutusunu açtığın zaman kutusunu açtın iade yapamayız diyebilirler. Sana kalmış. Ben İtopya'nın sorunlarını biliyordum. Buna rağmen sipariş edip kutuyu açtım.

İtopya Bilgisayar şikayetvar buradan ne kadar sorun çıkardıklarını anlayabilirsiniz.

Kanka biliyorum zaten bu yüzden her internetten ürün alırken açarken videosunu çekiyorum zaten şikayetvara sadece şikayeti olanlar yazıyor o yüzden şikayet vara o kadar da aldanmamak lazım tabii bu İtopya'nın iyi olduğunu göstermez.
Arkadaşlar hala aynı delirmek üzereyim İstanbul'dan istanbula kargo 1 haftada gelmedi.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-18_103744.png
    resim_2021-05-18_103744.png
    34,5 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:
Kanka biliyorum zaten bu yüzden her internetten ürün alırken açarken videosunu çekiyorum zaten şikayetvara sadece şikayeti olanlar yazıyor o yüzden şikayet vara o kadar da aldanmamak lazım tabii bu İtopya'nın iyi olduğunu göstermez.
Arkadaşlar hala aynı delirmek üzereyim İstanbul'dan istanbula kargo 1 haftada gelmedi.
Elinize ulaştı mı kargo? Veya dağıtıma çıkarıldı mı? Dün ileriki tarihte teslimat için bekletiliyor yazısı çıkmıştı hala değişmedi. 12.05.2021'de teslim edilecekti güya.

Elinize ulaştı mı kargo? Veya dağıtıma çıkarıldı mı? Dün ileriki tarihte teslimat için bekletiliyor yazısı çıkmıştı hala değişmedi. 12.05.2021'de teslim edilecekti güya.
hayır benimkide dün teslim edilecekti tam 1 hafta oldu siz kaç haftadır bekliyorsunuz şu monitör gelsin birdahada ups ile çalışan yerden alışveriş yapmam böyle rezillik olurmu kardeşim birde dün evimin önünden 2 tane ups arabası geçti

hayır benimkide dün teslim edilecekti tam 1 hafta oldu siz kaç haftadır bekliyorsunuz şu monitör gelsin birdahada ups ile çalışan yerden alışveriş yapmam böyle rezillik olurmu kardeşim birde dün evimin önünden 2 tane ups arabası geçti
Ben geçen hafta Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece İtopya'dan sipariş vermiştim. Pazartesi kargoya verildi, Formula Hub'a ulaştı. Formula Hub'a aşırı aşırı uzak da oturmuyorum. Çarşamba gelmesi gerekirken hatta kargolar çarşamba çalışırken Salı günü öğlen "Kapalı" yazısı çıktı. Cuma'ya kadar bekliyeceğim bakalım.

Geri
Yukarı