UPS Kargo Ankara`ya ne kadar sürede ulaşır?

Arkadaş bizi müneccim sanmış olacak ki sorduğu soruyu yarım bırakıp devamını tahmin etmemizi bekliyor.
Kargo nereden gönderilecek, Kg/desi miktarı gibi önemsiz detayları edinmeden ne yazık ki tahminlerimiz sonuçsuz kalıyor.

1000 km'den uzak ise 3 gün, yakın ise 2 gün standarttır her kargoda. İlçe, köy veya dağıtım şubesinden çok uzak bir yerleşim yerindeysen ona göre de gecikme ihtimali var

Nereden geliyor?

Nereden? Başlıkta önceden ne yazıyordu acaba.

Arkadaş bizi müneccim sanmış olacak ki sorduğu soruyu yarım bırakıp devamını tahmin etmemizi bekliyor.
Kargo nereden gönderilecek, Kg/desi miktarı gibi önemsiz detayları edinmeden ne yazık ki tahminlerimiz sonuçsuz kalıyor.

Kusura bakmayın dün belirtemedim İstanbul'dan geliyor.

Ups çalışma sistemi diğer kargolardan çok farklı. Diğer kargolardan daha geç ulaştırdı bana hep ups. Ortalama 3 iş gününde getirdi bana kargolarımı sağolsunlar.

Cumartesi sabah 06.00 sularında şubeye gelen kargomu pazartesi günü ancak teslim etmişlerdi. Örnek vereyim, Yurtiçi Kargo veya kolay gelsin kargo saat 09.00 sularında şubeye giriş yapan kargoları cumartesi günü dahil aynı gün teslim ediyor. UPS bu konuda nedense yavaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı