UPS Kargo durumu görünmüyor

Ulas-Sama

Decapat
Daha fazla  
İtopya'dan Razer Kraken Tournament Edition kulaklığını aldım fakat kargoda yeri görünmüyor. İtopya mail ile kargonuz teslim edilmiştir diyor. UPS'den kargoya bakıyorum hiçbir şey görünmüyor. İtopyadan 'Kargo Takibi' yapıyorum yine görünmüyor.
Ekran Görüntüsü (28).png
Ekran Görüntüsü (29).png

Bu linkten dener misiniz? Birde İtopya'nın kendi sitesinden direk linke tıklamayı dener misin?

Bu linkten dener misiniz? Birde İtopya'nın kendi sitesinden direk linke tıklamayı dener misin?
Oradan da bir çok kez denedim. Sonuç:
Ekran Görüntüsü (30).png

Bende de böyleydi, UPS geç getirdi hep ürünleri. Pazartesi büyük bir ihtimalle bilgi girişleri yapılır. Haftaya ancak gelir gibi görünüyor.
Haftaya okulda olacağım. Mahallede yaşıyorum ama UPS mahalleye getiriyor mu? Diğerleri mahalleye girmedi bende ilçeye gittim fakat UPS'yi mahalle bakkalına eskiden kargo getirdiğini görüyordum.

Oradan da bir çok kez denedim. Sonuç:
Eki Görüntüle 494691

Haftaya okulda olacağım. Mahallede yaşıyorum ama UPS mahalleye getiriyor mu? Diğerleri mahalleye girmedi bende ilçeye gittim fakat UPS'yi mahalle bakkalına eskiden kargo getirdiğini görüyordum.
Getiriyor, getirmek zorunda. Ama merkezi olmayan köy gibi yerlere haftanın bir günü getiriyorlar. Ben eskiden köy gibi bir yerde oturuyordum kargolar salı günler hariç gelmiyordu. Ama İtopya ile iletişime mutlaka geç UPS kargoyu arama boşuma açmıyorlar en azından burdakiler :)

Getiriyor, getirmek zorunda. Ama merkezi olmayan köy gibi yerlere haftanın bir günü getiriyorlar. Ben eskiden köy gibi bir yerde oturuyordum kargolar salı günler hariç gelmiyordu. Ama İtopya ile iletişime mutlaka geç UPS kargoyu arama boşuma açmıyorlar en azından burdakiler :)
Teşekkür ederim. İtopya'ya mail ile ulaşacağım.

Teşekkür ederim. İtopya'ya mail ile ulaşacağım.
Aga mail işi sıkıntılı 1 hafta sonra cevap veriyorlar. 2 hafta önce mail attım garantideki ürün ile ilgili hala cevap yok. Telefonla ara müşteri hizmetlerine bağlanınca da şükret.
Screenshot_20200128-140114.png

En erken bu kadar sürede bağlandım.

Aga mail işi sıkıntılı 1 hafta sonra cevap veriyorlar. 2 hafta önce mail attım garantideki ürün ile ilgili hala cevap yok. Telefonla ara müşteri hizmetlerine bağlanınca da şükret.Eki Görüntüle 494757
En erken bu kadar sürede bağlandım.
Ben ilk 5 dakika bekledim müşteri hizmetleri için cevap gelmeyince bıraktım. Sonra 7 ila 8 dakika sonra müşteri hizmetlerine bağlandım. Facebook'dan yazdım. 2 saat sonra cevap verdiler. Mailden yazdım aynı gün cevap verdiler. Bugün mailden tekrar kargo olayını yazdım. Cevap vermediler fakat gördüklerini tahmin ediyorum. Çünkü kargo takibinde görüyorum. Ürün olduğum şehre ulaşmış. Yarın cumartesi olduğundan o gün UPS çalışıyor mu diye internetten baktığımda belirli saatlerde çalıştığını öğrendim. Aslında şu an yola çıksalar en kötü 25 dakikada evime ulaşırlar. Bilmiyorum bugün gelirler mi gelmezler mi diye fakat yarın kesin ürün elime ulaşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı