UPS Kargo durumu güncellenmiyor

Ben salı akşamı Viper mini sipariş etmiştim. İtopya'nın sitesinde çarşamba kargoya verildi gözüküyordu. Şu anda UPS'in takip sayfasına baktığımda paketiniz UPS'e teslim edilmek üzere bekliyor yazıyor. Sizde de böyle bir şey oldu mu?

Ben salı akşamı Viper mini sipariş etmiştim. İtopya'nın sitesinde çarşamba kargoya verildi gözüküyordu. Şu anda UPS'in takip sayfasına baktığımda paketiniz UPS'e teslim edilmek üzere bekliyor yazıyor. Sizde de böyle bir şey oldu mu?
Ben de pazartesi akşamı sipariş ettim. Salı 16.11'de kargoya verildi ama şuanda "ÇAĞRI SONUCU ALINDI" yazıyor. (Onlar büyük harfle yazmış ben alıntı yaptım.) hala böyle senin ki daha iyi çünkü nerde olduğu belli şirket bayram diye kargoya vermemiş bende kargo durumu bile güncellenmiyor yada böyle kalıcak anlamadım. Ama bayramdan sonra seninkinide kargoya verirler çünkü bayramda kargo firmaları çalışmıyor.
Durum güncellemesi: Maşallah
0BD5D957-7A15-4808-9CEE-7EE84642A227.jpeg

Son düzenleme:
10 günde bir kargoyu getiremiyorlar. Serik-manavgat arası taş çatlasın 1 saat sürer. 6 gündür serik te bekliyor kargo hareket güncellemesi de yazmıyorlar. UPS pişmanlık.

Bugün salı ve hala kargodan ses yok:
kargo.jpg

Ayın 8'inden beri bekliyorum, en son aşama ilçeye dağıtmaları. Razer Blackshark V2 Pro aldık güya, kutudan hıyar da çıksa tam olur:)

Geri
Yukarı