UPS kargo ileri bir tarihte teslim için bekletiliyor

Sabnerto

Hectopat
Makaleler
2
Ayın 12'sinde teslim edilmesi öngörülürken 16'sı oldu hala yok. Ayrıca sitelerinde ileriki bir tarihte teslim için bekletiliyor yazıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum tam 1 saat bekledim kimse açmadı. Şubeyi arıyorum sürekli meşgul çalıyor. Yurtiçi, MNG gibi kargolar 2 günde getiriyor. Konyada bulunan arkadaşlar sipariş verirseniz kesinlikle UPS kargo ile vermeyin.

Yurtiçi ve MNG kargo çok hızlı gönderim yapan şirketlerdir. Amaçları zaten kargoları hızlı teslim etmek.
UPS ise yoğun olunca işi bozan firmalar arasındadır, birçok kişi son dönemlerde fazlasıyla şikayet ediyor.
Arkadaşıma bile kargosu hemen gelmedi, satın alımdan 10 gün içerisinde gelmez ise satın aldığınız yere durumu bildirin büyük ihtimalle iade falan yaparlar.

UPS yurtdışında iyi ama ülkemizde kötü. Mümkünse iptal edin Yurtiçi veya Aras kargo gibi yerlerden sipariş edin. Adamlar 2 günlük siparişi 1 haftada getirdiler ve kutusu hep yırtılmıştı ezilmişti Allah'dan ürün sağlamdı.

Arayıp ulaştım bugün iki kez dağıtıma çıkarıldı yazısı girilmiş.Gelecek mi merak ediyorum.
Sorun şu ki her yerde böyle sorun mevcut. Muhatap bulamıyoruz.

UPS son dönemde bunu çok yapıyor ve gerçekten şikayetçi olunacak düzeyde. MNG ve Yurtiçi (Özellikle MNG) favorilerim. Aras ve Sürat'e aman diyeyim bulaşma.

Yurtiçi ve MNG kargo çok hızlı gönderim yapan şirketlerdir. Amaçları zaten kargoları hızlı teslim etmek.
UPS ise yoğun olunca işi bozan firmalar arasındadır, birçok kişi son dönemlerde fazlasıyla şikayet ediyor.
Arkadaşıma bile kargosu hemen gelmedi, satın alımdan 10 gün içerisinde gelmez ise satın aldığınız yere durumu bildirin büyük ihtimalle iade falan yaparlar.
MNG şubesine göre değişiyor galiba bizim buraya en yakın olan şube şiparişimi 1 ayda anca getirdi bu şubeye sürekli şikayetler yağıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı