UPS Kargo "Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor" ne demek?

Selam herkese burada yazılanlara yakın bir süreç yaşıyorum ancak denen belge talebi tarafıma SMS ya da mail yoluyla ulaşmadı. Açıkçası nereye yazacağımı da bilemedim sizce sadece gümrük işlerini mi bekliyor kargo yoksa problem mi var.
Selamlar, bi gelişme var mıdır? Ben de an itibariyle aynı sayfadayım.

Arkadaşlar ben de yapılandırılmış MacBook aldım aynı şekilde uyarı çıktı takip sayfasında. Bir şey yaptınız mı yoksa kendileri halledip yolluyorlar mı ürünü?

Merhaba, benim de Logitech tarafından yollanan değişim ürünüm şu anda gümrüğe takılmış görünüyor fakat tarafıma hala bir yetki belgesi veya form ulaştırılmadı. UPS'e mail attım ve bekliyorum. Başka yapmam gereken bir şey var mı?

Merhaba, benim de Logitech tarafından yollanan değişim ürünüm şu anda gümrüğe takılmış görünüyor fakat tarafıma hala bir yetki belgesi veya form ulaştırılmadı. UPS'e mail attım ve bekliyorum. Başka yapmam gereken bir şey var mı?

Hocam şu aşamada bir şey gelmez elinizden onlar maile cevap verir zaten umarım süreç daha da uzamaz çok kanser ediyor gümrük işleri insanı.

@Batuhan75 çok teşekkürler. 18.27 saatinde "tesisten ayrıldı" diye bir bildirim daha geçilmiş. Artık bana ulaşmalarını bekleyeceğim veya çaresizce takibe devam edeceğim.

O zaman elinizde olur hocam 1 2 güne çünkü bende de öyle dendiğinde ertesi güne gelmisti. Tabii İstanbul'da oturduğum icin de çabucak gelmiş olabilir. Ama sonuç olarak gümrükten çıkmış hocam güle güle kullanın ürünü ☺

Geri
Yukarı