UPS kargo problemi

Ederleyzi

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar kargomu yaklaşık 36 saatir takip ediyorum internet üzerinden altı üstü İstanbul'dan İtopya mağzasından aldığım HyperX Cloud 2 kulaklık Kayseri'ye gelecek. Ama halen Kayseri'ye bile giriş yapmamış bulunuyor normalde başka firmalar ile çok çalıştım cuma sipariş ettiğim kargom cumartesi 12:00 saatinde elimde olduğunu biliyorum. Bu kadar yavaş olan bir firma ilk defa gördüm açıkcası acaba kargolar araba yerine at, eşek ile mi, gönderiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde aldığınız gün geç saatlere doğru sipariş verdiyseniz o gün kargolanmıyor. Bunun dışında bana göre yavaş değil. Ayrıca yarında pazar olduğunu varsayarsak sanırım elinize pazartesi varacaktır. Trabzon'da yaşıyorum ve kargoların gelmesi 4-5 gün sürüyor. Benim halimi düşün birde. :D

Arkadaşlar kargomu yaklaşık 36 saatir takip ediyorum internet üzerinden altı üstü İstanbul'dan İtopya mağzasından aldığım HyperX Cloud 2 kulaklık Kayseri'ye gelecek. Ama halen Kayseri'ye bile giriş yapmamış bulunuyor normalde başka firmalar ile çok çalıştım cuma sipariş ettiğim kargom cumartesi 12:00 saatinde elimde olduğunu biliyorum. Bu kadar yavaş olan bir firma ilk defa gördüm açıkcası acaba kargolar araba yerine at, eşek ile mi, gönderiliyor?
Sorun İtopya ile alakalı
İtopya hep geç gönderiyor

UPS Türkiye'de çalışan En İyi Kargo Firması

Arkadaşlar sanırım yanlış anladınız. Kargom perşembe günü saat:18.00`da kayseriye gelmek üzere yola koyduldu itopya perşembe günü teslim etti UPS kargo şirketine ama kargo şirketi daha kayseriye getiremedi kargoyu şunu anlamıyorum ben. Perşembe günü yola çıkmış kargo 10 saatlik bir yol için neden 36 saate getiremiyor kargoyu sağlam bir şirket olsa bu gün elime ulaştırırdı kargoyu her türlü. Benim düşüncem bu açıkcası ben yaklaşık 1 haftadır ürünün elime ulaşmasını bekliyorum 4 gün zaten bayram tatili araya girdi yorumlarınız için teşekkür ederim yinede.

Ben de Samsunda'da oturuyorum hyperx kulaklık sipariş etmiştim itopya dan 1 haftadan uzun sürede geldi. UPS kargo yavaş birazcık sanki ya da İtopya da cok sipariş vardı sıra gelmedi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı