UPS Kargo Teslimat Süresi

LASKEH123

Centipat
Merhaba ben geçenlerde dün bir sipariş verdim ve dün UPS Kargo ile gelecek söylendi. Ben İstanbul/Fatih'te oturuyorum ve şuan kargonun son durumuna baktığımda;
  • Paketiniz Teslim Sürecinde
  • Kurye Dağıtmak Üzere Çıkardı İSTANBUL FATİH SS
Yazıyor sizce kargo bugün gelir mi? Çünkü baya bir yakın İstanbul Fatih SS dedikleri yer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimalle teslim edilir ancak saat 6'ya yakın bir zamanda teslim etme ihtimalleri var. Kargocular neye göre teslimat sırasını yapıyorlar bilmiyorum ancak sabah dağıtıma çıkan bir paketi genellikle saat 5 gibi teslim alıyorum. Daha erken veya biraz daha geç teslim edebilirler.

Paketiniz, UPS ağında hareket ediyor ve planlanan tarihte teslim edilecek. Paket, teslimata kadar bu durumda kalabilir. Uzun mesafeler giden paketler menşe ile hedef arasında çoğu zaman tekrar taranmaz. Premium hava hizmeti alanların dışındaki paketler, sabah 9 ile akşam 7 arasındaki saatlerde herhangi bir zaman konutlara ve mesai sonuna kadar ticari adreslere teslim edilebilir. UPS, bu çerçeve içinde özel bir teslimat saatini planlayamaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı