UPS Kargo vurdumduymazlığı

Dafirenze

Hectopat
Arkadaşlar ASUS teknik servise gidecek bir ürünüm var. Bana ayın 10'unda kargo takip numarasını göndererek, 1 hafta içinde ürünümün UPS Kargo aracılığıyla adresimden alınıp teknik servise gideceği söylendi. O gün bugündür ne gelen var ne giden. Şubeye gidip teslim etmek istedim ama şubeden teslimde almıyorlarmış. Web sitelerinden kurye çağır ile yeni talep oluştursam yeniden mi beklerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ASUS teknik servise gidecek bir ürünüm var. Bana ayın 10'unda kargo takip numarasını göndererek, 1 hafta içinde ürünümün UPS Kargo aracılığıyla adresimden alınıp teknik servise gideceği söylendi. O gün bugündür ne gelen var ne giden. Şubeye gidip teslim etmek istedim ama şubeden teslimde almıyorlarmış. Web sitelerinden kurye çağır ile yeni talep oluştursam yeniden mi beklerim?

Twitter'da UPS desteğe mesaj atın aynı durum başıma geldi mesaj sonrası aynı gün geldiler.

Bende daha önce ASUS telefonumu servise göndermek için kurye çağırdım ertesi gün gelmişti kurye onun haricinde ASUS Laptop'umu götürüp ben kendim şubeye teslim ettim sana kim dedi şubeden teslim almıyorlarmış diye?

Şuan şubeden ne teslim alıyorlar, ne de teslim ediyorlar. Ancak UPS ile gereğinden fazla işim oldu. Tek üründe bile sıkıntı yaşamadım. Ne iade de ne de siparişte.

Senin adına sevindim. Kader kısmet işte.

Bütün işlerim pandemi zamanında oldu. Bütün işlerim aynı gün hallediliyordu. Artık dayanamayıp puan vermek için şubeye baktım, ne göreyim? Şubenin puanı 1 ve şikayet kaynıyor. Hepsi de güncel şikayetler. Çok garibime gitti. Sadece bana mı çalışıyor bu firma? Tesadüf gibi durmuyor fazla 😀 .

Twitter'da UPS desteğe mesaj atın aynı durum başıma geldi mesaj sonrası aynı gün geldiler.
Dostum dediğin gibi yaptım. Dün için bana bu mesajı atmışlardı. Ama bugün de gelmediler. Gerçekten bugün vurdumduymazlık. UPS iyice saçmaladı.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-08-19 170427.png
    Ek Açıklama 2020-08-19 170427.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 64
UPS Kargo hayatımda bildiğim en güvenilir kargo şirketidir. Bilişim okuduğum için elime hemen hemen her ay UPS ile bir bilgisayar ya da parçaları gelir fakat daha şimdiye kadar bir kere bile sorun çıkarmadılar sağ olsunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı