UPS Kurye çağırma işleminde neler yazılmalı?

liexpio

Picopat
Arkadaşlar Rampage'e sıkıntılı bir ürün var onu yollayacağım bana UPS Kargo'ya söylemem için bir kodda verdiler. Şimdi kurye çağırma işleminde buralara ne yazmam lazım?

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-04_002041.png
    resim_2021-12-04_002041.png
    50,5 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:

Mr.Tech

Centipat
Firmanız yoksa o bölümü doldurmayın. Ürün iade seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Ürünü koyacağınız paketin cinsini belirttikten sonra da UPS ile çalışmıyorum'u işaretlemek kalıyor. Tabii çalışıyorsanız o başka:)

DjKedi

Decapat
Makaleler
2
Firmanız yoksa o bölümü doldurmayın. Ürün iade seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Ürünü koyacağınız paketin cinsini belirttikten sonra da UPS ile çalışmıyorum'u işaretlemek kalıyor. Tabii çalışıyorsanız o başka:)

Burada benim aklımı karıştıran olay şu, Rampage(veya hangi firma ise) belli ki UPS ile çalışıyor. Bu durumda orayı işaretleyip Rampage'in verdiği kodu girmek gerekmez mi? Yani arkadaş çalışmıyor ama ürünün alıcısı olacak firma çalışıyor.

Mr.Tech

Centipat
Soru bireysel hocam. Direkt olarak müşteriye yöneltilmiş bir soru olduğu için öyle yanıtlaması lazım. Çalışıyorum dediği zaman UPS ayrı bir müşteri kodu soruyor çünkü.

DjKedi

Decapat
Makaleler
2
Soru bireysel hocam. Direkt olarak müşteriye yöneltilmiş bir soru olduğu için öyle yanıtlaması lazım. Çalışıyorum dediği zaman UPS ayrı bir müşteri kodu soruyor çünkü.

Anladım dostum ben de acaba çalışıyorumu işaretleyince verilen kodu gireceği ekran falan mı çıkacak diye şüpheye düşmüştüm de dediğiniz doğru.

Yukarı