Urbanears plattan kulaklığı bilgisayarda kullanabilir miyim?

yılmaz0101

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi 90 tl civarı bir bütçeyle urbanears plattan almayı düşünüyorum. Ama tek jaklı bir kulaklık ve bu sebeple mikrofonunun bilgisayarda çalışıp çalışmayacağını merak ediyorum. Eğer çalışmıyorsa da 90 tl mikrofonlu kulaklık önerirseniz sevinirim.

O ürünü 90tl nereden alıcaksın? Tek jaklı ve mikrafon desteği varsa ayrı bir aparat alman lazım şayet bilgisayarında iki tane çıkış var hoparlör ve mikrafon. Eğer şu an almak istediğin kulaklığın fiyatında bütçen var ise Logitech G230 alabilirsin.

Control talk için diyebileceğim şey sanırım mikrafon tuşu. Mikrafon yani. Ben de Urbanears Bagis kullanıyorum. Benim kulaklığımda da var o özellik. 90 Lira'ya aldığın kulaklıktan ne bekliyorsun ne için almak istiyorsun kulaklığı?

Peki vazgeçtim. Önerilerinizi bekliyorum. :) Asıl amacım oyun oynarken skype görüşmelerimde sağlam bir mikrofon ve oyun için sağlam bir ses kalitesi .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı