Çözüldü USB 249MB gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

INTEL Computer

Hectopat
Yer
Almanya/Berlin
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu sorunla karşılaşmadan önce, bu USB'nin 28 GB gibi bir rakam olduğuna şahidim.
Ancak yeniden takınca bu USB 249MB gözüküyor.
Ve 249MB'lık bölümü silemiyorum.
Ve diğer 28 GB'lık bölümü biçimlendirip 249MB'lık yere atamıyorum.
Bunun çözümü nedir?

Çözüm
Arkadaşlar ben bu sorunla karşılaşmadan önce, bu USB'nin 28 GB gibi bir rakam olduğuna şahidim.
Bunun çözümü nedir?
Rufus'tan formatlamayı deneyin. Çalışmazsa MiniTool Partition Wizard tarzı bir programla silmeyi deneyin.
Bunun çözümü nedir?
Rufus'tan formatlamayı deneyin. Çalışmazsa MiniTool Partition Wizard tarzı bir programla silmeyi deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Flaş belleği bir daha kullanmamak için yemin et ve balyozla kır. Sonra 32 64 gblık al bi tane.

Hemen deniyorum.

Minitool Partition wizard ile tüm bölümleri silip tekrar yeni bir bölüm oluşturarak. Hackintosh mu denedin?

Hackintosh gibi bir şey denemedim.
Polorchenin yaptığı çözüm olmazsa sizinkini deneyeceğim.

Flash belleği bir daha kullanmamak için yemin et ve balyozla kır. Sonra 32 64 GB'lık al bir tane.

Çözüm olmazsa dediğinizi yapacağım :D.

Cevabınız için teşekkürler.
USB düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı