USB 3.0 Flash Bellek Tavsiyesi

GöktürkBey

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, güncellemelere devam çeşitli amaçlar için flash belleklere ihtiyacım var tecrübe ve tavsiyelerinizi rica ediyorum. Düşündüğüm modeller şu şekilde;

Ürün

Dikkat ettiğim özellikler tabiki usb 3.0 ve okuma yazma en uygun olarak bu ürünü gördüm ama yinede tavsiyelerinizi bekliyorum, alacağım ürünler 32 ve 16 gb olarak 2 tane olacaktır, hoşçakalın.

Diğer Başlıklarım

Teknoloji Topluyorum : Laptop Tavsiyesi
Teknoloji Topluyorum : Modem/Router Tavsiyesi
Teknoloji Topluyorum : Mouse Tavsiyesi

Son düzenleyen: Moderatör:
70 MB/s hız gördüm. Şuan test edemeyeceğim çünkü içinde projelerim var. Alırsa pişman olmazsın zaten 20 GB den fazla dosya transferi yapacaksın ki hızı göresin.

70 MB/s hız gördüm. Şuan test edemeyeceğim çünkü içinde projelerim var. Alırsa pişman olmazsın zaten 20 GB den fazla dosya transferi yapacaksın ki hızı göresin.

teşekkür ederim arkadaşım önerin tasarım olarak belki kalitede olarakta çok daha üstün lakin belirttiğim ürün yanlış sonuçlar değilse 180 mb okuma yine 150 mb gibi yazma hızına sahip

teşekkür ederim arkadaşım önerin tasarım olarak belki kalitede olarakta çok daha üstün lakin belirttiğim ürün yanlış sonuçlar değilse 180 mb okuma yine 150 mb gibi yazma hızına sahip
Onlar teorik hızlar. Bunda değil ama 3.0 harici HDD'de o hızlara ulaştım. Instagram. Çok yüksek bir hız olmamasına rağmen beni tatmin etti.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı