USB-3.5mm jak dönüştürücü önerisi

AngryHands

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Mikrofonlu kulaklığım ve hoparlörüm var. İkisini aynı anda kullanıyordum. Kulaklık kasanın girişine, hoparlör anakartın girişine takılıydı. Fakat bir sorunum vardı. Arkadaşlarımla oyun oynarken oyunumun sesinin onlara ulaştığından şikayetçilerdi. Ben de bu soruna kulaklığı anakartın girişine takarak çözdüm ama bu sefer de hoparlörü takamadım. Niye kasanın girişine takmadın derseniz, kablosu AUX-3.5mm dönüştürücü ve biraz kısa. Masanın üstünden geçiremedim çok kötü duruyordu. Anakartın arkasındaki kullanmadığım USB girişlerine dönüştürücü ile takmayı düşünüyorum. 2 dönüştürücü ses problemi yaratır mı? Yaratmaz ise güzel bir dönüştürücü önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

2 dönüştürücü problem yaratabilir. Tabi ses denetim masası ve ses sürücünüzün denetim masası aracılığı ile çözülebileceğini düşüyorum. Anladığım kadarı ile aux girişini usb ye dönüştürüp usb girişine takacaksınız. Böyle bir ses kartı işinizi görebilir;

Tavsiyeniz için teşekkürler. Hoparlör ev sinema sistemi olduğundan Bluetooth kullanılabiliyormuş. Sadece müzik dinlerken ve film izlerken kullandığım için Bluetooth 5.0 Adaptör alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı