USB Aygıtı Tanımadı

M

mustafa12x

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar. Bu gün 16 Gb'lık SanDisk flash belleğimi bilgisayara taktım ve şu hatayı aldım; "USB Aygıtı Tanımadı"
bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

Bu sandisk Cruzer Edge mi ? Bende de aynı sorun masaüstü pc de oluşuyor. Enteresan bir şekilde boot edilebiliyor ve biosta görülüyor ancak windowsta tak çıkar yaparsam sistemi takılı olarak açana kadar kullanamıyorum. Portta takılı kaldığı sürece de bilgisayarımın açılmasında üstteki yeşil çubuk bekletildiği gibi restart yapıldığında da porttan çıkarana kadar kapatılıyor ekranında bekliyor. Simgesi bilgisayarımda görünüyor ancak boyut göstergesi yok tıklandığında da yanıt vermiyor.

Anakart sürücülerinden olabileceğini düşünüp güncellemiştim hatta formattan öncede olduğu gibi temiz sistemde de yapıyor.

Başka flashlarda bu problem olmadı aynı zamanda usb 3 dizüstünde de bu problem olmadı sanrım 2.0 konusunda bazı chipsetler le arası iyi değil Sandiskin. :S
Çünkü İMac ila başka pc lerde ilk seferde sorunsuz tanınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı