USB bellek gözükmüyor

Doğukan Karaca

Decapat
Daha fazla  
USB bellek taşınabilir aygıt olarak gözüküyor ve bilgisayarımda gözükmüyor. Disk Yönetimi'nde ise medya yok diyor.

Adsız.png

2.png

Yardım edecek yok mu?

Son düzenleme:
1-) Flash Belleğin bozulmuş olabilir.
2-) Windows'un güncel olmayabilir.
3-) Flash Belleğin içinde fat32 ya da ntfs dışında bir dosya sistemi kullanılıyor olabilir.
4-) Bilgisayarındaki usb giriş yeri bozulmuş olabilir başka bi tanesine tak
Bide eğer gerekiyorsa usb için driverler var anakartın sitesinden driverler windows 10 için varsa indir

1-) Flash Belleğin bozulmuş olabilir.
2-) Windows'un güncel olmayabilir.
3-) Flash Belleğin içinde fat32 ya da ntfs dışında bir dosya sistemi kullanılıyor olabilir.
4-) Bilgisayarındaki usb giriş yeri bozulmuş olabilir başka bi tanesine tak
Yada flash belleğin usb 4.0 kullanıyor ama bilgisayarında usb 3.0 girişi olabilir (bundan pek emin değilim)
İlgilendiğin için teşekkür ederim ama 2 Gün oldu alalı ve kullanıyordum ondan sonra bios güncellemesi yapıcaktım biostan cıkınca böyle oldu medya yok diyor usb gözüküyor ama kullanamıyorum windowsum güncel MBR yazıyordu en son diskin yanında

İlgilendiğin için teşekkür ederim ama 2 Gün oldu alalı ve kullanıyordum ondan sonra bios güncellemesi yapıcaktım biostan cıkınca böyle oldu medya yok diyor usb gözüküyor ama kullanamıyorum windowsum güncel MBR yazıyordu en son diskin yanında
Başka bir bilgisayardan biçimlendirmeyi dene bence pek olacağını zannetmiyorum ama denemekte fayda var.

Anakartımın sitesinde usb sürücüsü yok malesef
Youtube'de video buldum işine yarabilir bence
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube'de video buldum işine yarabilir bence
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denedim olmadı bir sürü şey denedim ama nafile

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı